fbpx
Breaking News
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Суспільство
Жовтий, чорний, золотий: головні кольори для новорічного вбрання

Вибирайте будь-які відтінки жовтого щоб задобрити символ 2018 року – жовту земляну собаку.

Норовливий червоний вогненний півень ось-ось передасть кермо влади жовтої земляній собаці – символу відповідального і доброзичливому. Вважається, що з ним в 2018-й рік прийдуть врівноваженість, внутрішній спокій і порядок.

Головними кольорами-фаворитами для святкування Нового року 2018 стануть жовтий, чорний, золотий і помаранчевий.

Жовтий – це колір винуватиці свята, так що вибирайте будь-які відтінки жовтого – абрикосовий, бронзовий і так далі – в будь-якому випадку не помилитеся.

Читайте також: 5 ЗВИЧОК, ЯКІ МАЮТЬ ЗГУБНИЙ ЕФЕКТ ДЛЯ МОЛОДОСТІ ШКІРИ

Бордовий або червоний – тому що для новорічної ночі цей колір завжди актуальний і є одним з класичних.

Чорний – це класика на всі часи і випадки, з ним завжди можна бути впевненим, що ви одягнені по дрес-коду.

Підбираючи, в чому зустрічати Новий рік 2018, пам’ятайте, що навіть саме класичне плаття чорного кольору можна прикрасити блискучим елементом – найкраще золотим або жовтим – і тоді ви завжди будете в тренді.

В якості елемента ви можете використовувати намисто, поясок, бант.

Джерело.

Related Post

facebook