fbpx

Журналісти розшукали сім’ю, мама якої написала на спині у своєї дитини контактні дані. Ця світлина не залишила байдужим нікого, і облетіла весь світ!

Журналісти розшукали сім’ю, мама якої написала на спині у своєї дитини контактні дані. Ця світлина не залишила байдужим нікого, і облетіла весь світ!

Жінку із дворічною дочкою, світлина якої з номерами телефону на спині розлетілася по всьому світу, знайшли журналісти. На щастя, їм вдалося врятуватися та евакуюватись до Франції.

За словами мами дівчинки Олександри Маковій, зараз вона психологічно розчавлена і досі не оговталася від довгої дороги через Молдову та Румунію.

Українка розповіла, що написала на спині своєї доньки ім’я та прізвище, а також номери телефонів на випадок, якщо дитину розлучать із батьками. Також жінка зазначила, що враховуючи малий вік, її донька нормально перенесла цей жах на Україні та довгу дорогу евакуації.

“З Вірою все добре. Вона надто маленька, щоб зрозуміти, що відбувається. Вона щось відчуває від мене, але сама надто маленька, щоб зрозуміти. Я дуже рада, що у неї такий вік. Дуже рада”, – розповіла жінка журналістам.

Слід зазначити, що фотографія маленької дівчинки з номерами телефону на спині розлетілася по всіх світових ЗМІ. Видання Daily mail писало, що знімок став вірусним як у Instagram, так і в Twitter, де він отримав понад 200 тисяч лайків після того, як ним поділився репортер.

Видання Independente розповідало, що на додаток до інформації, написаної чорнилом на шкірі дитини, мама дівчинки також засунула в кишені дитини картку з контактними даними та основною інформацією про дитину та батьків. Примітно, що такий випадок, коли батьки залишали свої контакти у дітей не є поодиноким.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page