fbpx
Breaking News
Чоловік перестав допомагати мені по дому, я відмовилася йому готувати. Він найняв собі хатню робітницю, я збиралася подати на розлучення
Популярний протягом десятиліть торт не втрачає популярності і сьогодні. Неймовірно ніжний, смачний, він стане окрасою будь-якого свята!
Пам’ятаю, як цю молитву часто промовляла моя мама, коли ми були ще маленькими. У неї завжди на очах, в цей момент, були сльози. Пройшов час, і я зрозуміла її, як ніхто інший. Її варто промовляти кожній матері, за щасливе виховання дитини
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Україна
Зима буде аномально теплою: метеоролог дала прогноз на грудень і січень

Зима в Україні буде аномально теплою – середня температура в цей період очікується на два градуси вище норми, а в грудні і січні в основному очікується плюсова температура.

Про це розповіла Українській правді завідуюча відділом прикладної метеорології і кліматології Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту Віра Балабух

“Наш прогноз на місяць (грудень) – аномалія температури, відхилення від норми. Зима буде теплою. Середня за місяць температура в грудні може бути на 1-2 градуси вище, ніж вона була на початку цього століття.

Вона буде плюсова на території України. це десь від + 3-4 в Сумській і Чернігівській областях до + 6-7 градусів на півдні України та Закарпатті”, – сказала вона.

Читайте також: ЩО ВАРТО НАДІТИ КОЖНОМУ ЗНАКУ ЗОДІАКУ У НОВОРІЧНУ НІЧ 2019, ЩОБ У ЖИТТІ БУЛО ЩАСТЯ, ЛЮБОВ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ

За словами Балабух, січень також порадує відсутність сильних морозів і середня температура в цьому місяці може бути на 2-3 градуси вище кліматичної норми

“Якщо раніше це було від -3 на півночі до +3 на півдні, то в цьому році очікуємо, що середня за місяць температура в Україні може бути плюсова.

Тільки в північних і північно-східних областях залишиться мінусовій. Це від -1 в Чернігівській, Сумській областях до +5 і вище на півдні”, – сказала метеоролог і додала, що в цілому за зиму середня температура буде на два градуси вище норми.

У той же час вона не береться прогнозувати, чи буде сніг на новорічні та різдвяні свята, і пояснила, чого варто очікувати.

“При такій температурі, як очікується, це зрозуміло, що, якщо опади і будуть, то на півдні це буде у вигляді дощу, а в північних областях – у вигляді мокрого снігу, снігу. Тому що досить високі температури”, – зазначила Балабух.

Джерело.

Related Post