fbpx

Зірка “Дизель шоу” Крутоголов записав відео у відповідь для Шварценеггера і вказав на його велику помилку

Зірка “Дизель шоу” Крутоголов записав відео у відповідь для Шварценеггера і вказав на його велику помилку

Український комедійний артист Єгор Крутоголов спростував слова актора і американського політика Арнольда Шварценеггера. Він виправив його помилку, оскільки “Термінатор” сказав, що радянський важкоатлет Юрій Власов – росіянин, але він насправді українського походження і народився у Донецькій області.

Крутоголов записав відеозвернення до кінозірки англійською і опублікував його на своїй сторінці в Instagram. Український актор також подякував Залізному Арні за підтримку українців.

“Дорогий Арнольд Шварценеггер, дякую за підтримку України і за вашу чудову промову. Однак ви помилилися в одному аспекті, назвавши свого кумира Юрія Власова росіянином, але він українець. Радянський бодібілдер народився у місті Макіївка Донецької області у 1935 році”, – звернувся Крутоголов до Шварценеггера.

Раніше артист “Дизель шоу” опублікував відео голлівудського актора, в якому він звертався до росіян, а його українські підписники вказали, що у промові Шварца є неточність.

Нагадаємо, що Шварценеггер розповів правду про вторгнення Росії в Україну. Він заявив, що РФ розпочала війну проти мирних українців. Також Кремль намагається приховати правду від росіян, називаючи жорстоку агресію “спецоперацією з денацифікації”. Культурист звернувся не тільки до російського народу, а й особисто до Путіна, закликаючи диктатора зупинити війну.

You cannot copy content of this page