fbpx

“Зробіть усе, щоб не втрачали своє життя люди”: батько російського полковника закликав солдатів РФ не виконувати злочинні накази

“Зробіть усе, щоб не втрачали своє життя люди”: батько російського полковника закликав солдатів РФ не виконувати злочинні накази.

Батько російського полковника Ігоря Лимаря, 78-річний військовий пенсіонер Михайло Іванович Лимар, який проживає у Миколаєві, звернувся до військовослужбовців РФ. Надивившись на всі страхіття війни в Україні, він закликав їх припинити виконувати фашистські накази президента Росії.

Як пишуть “Новини N”, син Михайла Лимаря, нинішній полковник, заступник командувача 45-ї армії ВПС та ППО Північного флоту ЗС Росії, також народився в Миколаєві. Там він працював на суднобудівному заводі “Океан”, звідки вступав до Орджонікідзевського вищого зенітно-ракетного командного училища ППО ім. генерала армії Плієва.

Пенсіонер розповів, що над його будинком щодня пролітають ракети, які запускають військовослужбовці російської армії – тієї самої, де високу посаду обіймає його син. У своєму зверненні чоловік зазначив, що невиконанням злочинних наказів солдати зможуть зберегти життя і собі – “не буде горя вашим матерям, вашим дружинам, вашим дітям”.

Водночас так звану “спецоперацію” РФ в Україні він назвав злочином проти людства.

“Слухаючи інформацію з приводу деяких наших населених пунктів, зокрема Маріуполя, то, на мою думку, навіть німецькі фашисти такого не робили, як вони коять”, – заявив Михайло Лимар.

Він закликав окупантів в Україні зупинити це безумство.

“Зробіть усе, щоб не йшли з життя військовослужбовці, діти, дружини, матері, батьки – одним словом люди. Вони ні в чому не винні”, – закликав російських військових пенсіонер, додавши, що вірить у перемогу української армії.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page