fbpx

Зустріч Зеленського з путіним у рамках перемовин реальна? Радник глави офісу президента України Михайло Подоляк привідкрив завісу: скільки може зайняти укладання мирної угоди і коли планується зустріч

Наразі відомо, що Переговори України та росії тривають. Через спірні моменти укладання мирної угоди може зайняти від кількох днів до півтора тижня. Про це в інтерв’ю WP Wiadomości розповів радник глави офісу президента України Михайло Подоляк.

За його словами, після цього буде розпочата підготовка можливої зустрічі Володимира Зеленського та володимира путіна.

Політик зазначив, що Україна не просто підписує договір, а хоче розробити конкретний механізм, який гарантуватиме її безпеку в майбутньому.

Подоляк запевнив, як тільки робота над угодою буде завершена, розпочнеться організація зустрічі президентів України та рф.

– Це відбудеться найближчими тижнями. Втім, місце для нас не має значення. Це може бути будь-де, окрім Росії, – уточнив Подоляк. – Мирна угода враховуватиме насамперед інтереси України, яка зазнала величезних втрат через вторгнення Росії. Мости були підірвані. Ми створимо міцний кордон і ставитимемося до Росії так холодно, як того заслуговує країна, яка вторглася в наш дім, – сказав радник глави офісу президента України.

Турецький президент Реджеп Таїп Ердоган під час телефонної розмови з російським диктатором путіним запропонув провести перемовини щодо перемир’я в Туреччині. Про це повідомили турецькі ЗМІ та прес-служба кремля.

Політик наголосив, що війна не принесе користі жодної зі сторін і варто намагатися владнати ситуацію саме через дипломатичні перемовини.

Слава Україні і ЗСУ! За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

You cannot copy content of this page