fbpx
Україна
Зима взяла паузу – ні морозів, ні снігу: прогноз погоди на тиждень

Сонце і плюсова температура – така погода продовжитися і в найближчі дні. У вівторок і середу трохи поснежіт в горах, а так по Україні сухо, і температура повітря місцями буде доходити до 8-10 градусів тепла.

В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода до наступної п’ятниці. Джерело

Так, у понеділок, 9 грудня , температура повітря по всій території країни буде плюсовою – від 4 до 8 градусів тепла, в Одеській області до +10. Покапать може в Закарпатті, а так всюди сухо. У Києві 4-6 тепла і без опадів.

У вівторок, 10 грудня , спаде температура на заході країни до 3-5 градусів і там же піде мокрий сніг в Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській областях, а у Львівській області – дощ.

В інших областях сухо і в межах 2-6 градусів, на півдні до 8-10. У Києві 2-4 тепла.

У середу 11 грудня , погода буде ідентичною вівторка, і лише в Харківській області очікуються опади у вигляді дощу.

Читайте також: Ховайте права: на українських водіїв очікують серйозні зміни

У четвер, 12 грудня , опади повністю припиняться, але похолоднішає небагато: у всіх областях, крім півдня, температура опуститься до 1-3 градусів тепла. У південних областях від 2 до 6 градусів. У Києві 1-3 тепла.

У п’ятницю 13 грудня , погода буде як і в четвер – ті ж 1-3 градуса тепла, без опадів, і лише в Закарпатті трохи покрапає.

Відзначимо, що в цьому році реальна зимова погода – зі снігом і невеликими морозами – збіглася з приходом календарної зими. Тепер українців цікавить питання, чого чекати від погоди в найближчі три місяці.