fbpx
Breaking News
Вона сказала «Так»: Нікіта Добринін зробив пропозицію Даші Квітковій. Такої романтики ви, мабуть, ще не бачили!(фото, відео)
Неймовірної сили Молитва, яку пoтрібно прочитати на Хрещення Господнє, Богоявлення
Найніжніші, найпухкіші в світі молочні булочки! Найпростіші у приготуванні. Все життя дякую бабусі за рецепт. Смакують не лише солодкими, а й із шиночкою, солоним огірочком, борщем.
Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив, але щоб таке…
Спершу моя соцсторінка рясніла то новими УЗД, то розповідями про моє самопочуття, то скриншотами з календарів розвитку вaгiтнoсті. Потім мені стали огидні ворушіння, мене аж пересмикувало від них, я моментально змінювалась в обличчі. Не знаю, як пояснити … я всім своїм нутром відкидала те, що в мені, мені мій стан був вкрай неприємний
Лайфхаки
20 маленьких секретів щасливого шлюбу

Закохатися і укласти шлюб легко. Набагато складніше зберегти відносини потім.

Діліться один з одним всім. Всіма почуттями. Без цього не буде взаєморозуміння.

Найчастіше тopкaйтеся один до одного і більше займайтеся любовю. Навіть коли ви вже немолоді. Фiзичні прояви прихильності створюють близькість.

Не зациклюйтеся на дрібницях. Відносини – це набагато більше, ніж будь-яка дрібна сварка. Навряд чи через 10 років буде важливо, хто сьогодні помив посуд.

Знаходьте час на себе і свої хобі. Коли кожен партнер щасливий і задоволений життям, ви будете щасливі і як пара.

Ідіть на компроміси. Оцініть, наскільки рішення важливо для вас, за шкалою від 1 до 10, і попросіть партнера зробити те ж саме. Якщо для вас вечерю в ресторані – це 5, а для партнера спокійний вечір вдома – 9, підіть на компроміс і залишіться вдома.

Не ігноруйте партнера після сварки. Обговорюйте все наболіле якомога швидше. Якщо довго збирати емоції, ви рано чи пізно вибухне.

Будьте терплячі. Ви обоє будете змінюватися і розвиватися. Ви не завжди будете задоволені тим, як змінюється партнер. Щоб зберегти стосунки, знадобиться терпіння.

Читайте також: ТОП-5 РЕЧЕЙ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ЗРАНКУ: ЩОБ ВАШ ДЕНЬ БУВ ЕНЕРГІЙНИМ І ПОЗИТИВНИМ

Святкуйте разом, коли відбувається щось хороше.

Говоріть про те, що вам потрібно. Партнер не читає ваші думки. Якщо відчуваєте, що ви віддаляєтеся один від одного, скажіть про це.

Знаходьте нові спільні хобі, щоб проводити більше часу удвох. Катайтеся на велосипедах, запишіться на кулінарні курси або доглядайте за садом. Це зміцнить ваші стосунки.

Влаштовуйте побачення. Проводьте час удвох, як би багато роботи або проблем у вас не було. Хоча б сходіть на прогулянку або разом приготуйте вечерю.

Разом плануйте бюджет. Це відмінна можливість обговорити плани на майбутнє і подумати, як їх здійснити.

Дивуйте один одного. Залиште записку, подаруйте невеличкий подарунок, приготуйте улюблену страву або заплануйте поїздку на вихідні. Так ви нагадаєте другій половинці про свою любов.

Коли зробили щось хороше для вас, відкрито проявляйте подяку. Партнер знає, що вам приємно, але зрадіє, почувши це.

Смійтеся і смішіть один одного. Не сприймайте все так серйозно.

Ставте себе на місце партнера перед тим як засуджувати його. Уникайте зайвої критики і негативних коментарів.

Дружите парами, але не забувайте спілкуватися зі своїми друзями окремо.

Довіряйте партнеру і самі будьте гідні довіри.

Пам’ятайте, чому ви колись закохалися. Нагадуйте собі, які якості привернули вас в партнері, і цінуєте їх.

Насолоджуйтесь тим, що у вас є зараз. На якій би стадії шлюбу ви не були, насолоджуйтеся кожним моментом разом.

Джерело.

Related Post