fbpx

8 типових помилок на першому побаченні

Щоб справити хороше враження і привернути до себе співрозмовника, не робіть цих прикрих помилок.

1. Занадто серйозні очікування

Природно, ви передчуваєте знайомство з приємною людиною. Але не чекайте, що ви відразу почнете будувати спільне майбутнє. Не жартуйте про вашого спільного життя на самому початку вечора.

Не робіть гучних заяв про характер співрозмовника, коли ви майже нічого про нього не знаєте. «Мені здається, ти будеш хорошим батьком/хорошою матір’ю» – точно не та фраза, яку хочеться почути на першому побаченні.

2. Згадка про старі образи

У кожного за плечима є неприємний досвід. Але не варто розповідати про старі образи на перших побаченнях. Про них можна поговорити з психотерапевтом, але не з потенційним партнером.

Читайте також: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НА НОУТБУК ПОТРАПИЛА ВОДА

Якщо всі розмови обертаються тільки навколо того, яка любов підступна штука, співрозмовник насторожився і закриється.

3. Розмови про політику

Обстановка в світі зараз сильно напружена. Але не заглиблюйтеся відразу ж в політичні дебати. Подумайте, чи зможете ви говорити про це спокійно.

Якщо вам важливо відсіяти людей з протилежними політичними поглядами, почекайте до другого побачення. Якщо зовсім не терпиться про це поговорити, дайте співрозмовнику хоча б спокійно допити перший келих.

4. Зацикленнiсть на собі

Хороший розмова має на увазі, що ви обидва слухаєте один одного, задаєте питання і діліться чимось про себе. Але часто хтось один настільки захоплюється власною розповіддю, що забуває ставити запитання. Може, він хоче справити враження, перерахувавши свої досягнення. Може, не вважає чужу думку гідним уваги.

Не повторюйте таку помилку. Запитуйте співрозмовника і прислухайтеся до його відповідей. Так ви справите гарне враження і більше дізнаєтесь про нового знайомого.

5. Замкнутість

Деяким складно говорити про себе, але без цього розмова буде одностороннім. Обов’язково поділіться чимось. Хтось відразу ж переведе розмову назад на себе.

А хтось зрадіє, що не потрібно шукати тему для розмови. Наприклад, коли виникла незручна пауза, розкажіть про свої інтереси і захоплення.

6. Зайва наполегливість

Нікому не буде комфортно з тим, хто не розуміє слово «ні». Будьте впевненим в собі, але спокійно сприймайте відмову. Така поведінка і здається найбільш привабливим.

7. Нечіткі наміри

Кожен чекає від побачення чогось свого. В результаті часто виникають непорозуміння. Скажіть, чого ви хочете, на початку знайомства.

8. Нав’язливість

Припустимо, ви сподобалися один одному і вирішили провести ще одну зустріч. Ведіть себе природно. Домовтеся про час і дочекайтеся призначеного дня.

Не пишіть по сто повідомлень в день, не додавайтеся в друзі в усіх соціальних мережах і не відправляйте свої пікантні фотографії. Така поведінка закінчиться відмовою нового знайомого від другого побачення.

Джерело.

You cannot copy content of this page