fbpx
Breaking News
Я була найщасливішою жінкою на світі в той вечір. Про його дружину, що з нею там відбувається, я і не думала. І про дітей не думала. Думала, ну нічого, буде їх на вихідні брати, грошима допомагати. Ми одружилися… Любі дівчата, прочитайте і вдумайтесь. Біжіть від одружених чоловіків. Закривайте очі, затикайте вуха, не вірте, не слухайте, не закохуйтеся! Розплата прийде неодмінно
Найсмачніше “ПТАШИНЕ МОЛОЧКО”, яке я колись їла! Без випічки! Ніжніше-ніжного, тане в роті… Тепер готую лише за цим рецептом, яким зі мною поділилася одна львівська господиня. Як я їй вдячна!
У грудні 2019-го президент отримав 28 тисяч гривень, а виплата так званої “13-й зарплати” Зеленському та керівництву ОПУ не передбачена. 
Біля вікна своєї кімнати сидить маленька дівчинка, якій всього сім років. Батьки знову сваряться
Родичі чоловіка вважають мене егоїсткою і що дитину у мене потрібно забрати! Налаштовують чоловіка проти мене, щоб розлучився
Світ
Американський підліток став мільйонером завдяки торгівлі біткоінами

У 19-річного Еріка є власна квартира, “Ламборгіні”, куплене за криптовалюта, освітній онлайн-проект і значна сума на електронному гаманці.

Американець Ерік Фінман став офіційним мільйонером завдяки власному розуму і торгівлі на кріптовалютних біржах. Першу шестизначну суму він заробив ще підлітком, і вже потроїв свій прибуток.

За останніми підрахунками, близько 3,3 млн доларів в біткоіни, якими він займається з 12 років.

Сім років тому найпопулярніша сьогодні криптовалюта коштувала близько 12 доларів за “монету”. Тоді бабуся подарувала хлопцю тисячу доларів, і на цю суму він придбав 403 біткоіни.

Читайте також: ШТРАФ ЗА НЕПРАВИЛЬНУ ПАРКОВКУ ПЕРЕВИЩИТЬ ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ

Через три роки один біткоіни коштував вже 200 доларів, а на рахунку 14-річного хлопця в криптовалюта лежало вже майже 100 тисяч доларів.

Ерік Фінман кинув школу, поміняв криптовалюта на реальні – і створив власний освітній проект, щоб вчитися, не кидаючи свій бізнес – сайт Botangle.com, який пропонує за допомогою відеочату онлайн-навчання для підлітків, які хочуть отримувати знання від різних викладачів без прив’язки до школі.

Цей проект став успішним, і 15-річний хлопець продав його за 300 біткоіни, з якими вирушив на біржу – торгувати криптовалюта. За рік Ерік офіційно став мільйонером.

Сьогодні хлопець інвестує в енергетичні проекти, мріє відправити в космос власну капсулу часу і вкладає гроші в інноваційні розробки.

Джерело.

Related Post