fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Чому не можна купувати дешевий сир на ринку: експеримент

Фахівці розповіли, за якою ціною не може продаватися справжній сир. На продуктових ярмарках домашній сир коштує вдвічі дешевше, ніж в магазинах.

Киянка Ганна Евлашевская на ярмарку заплатила 40 гривень за кілограм сиру замість 75 гривень в магазині. Коли прийшла додому, перевірила покупку домашніми методами.

“На сир потрібно капнути пару крапель йоду. Якщо сир синіє, там знаходиться крохмаль – щоб збільшити масу сиру. Другий спосіб: в гарячу воду кладете трохи сиру – якщо жир спливає на поверхню, там є пальмова олія”, – розповідає Анна.

Обидва тесту сир не пройшов.

Читайте також: П’ЯНА ЗА КЕРМОМ: В ОДЕСІ СУДИЛИ ЧИНОВНИЦЮ МЕРІЇ, ЯКА ВРІЗАЛАСЯ В СТОВП

Вирішила перевірити якість дешевого сиру, який продають на ярмарках. Для цього журналісти купили домашній сир у продавщиці з Чернігова за 48 грн/кг і сир з Ніжина за 42 грн/кг. У фермерів з Вінницької взяли по 40 грн/кг.

А ось у цій у бабусі сир дорожче – 65 грн/кг. Конкурентів старенька лає:

“Там добавки. Вже приходили, що діти потруїлися”.

Зразки купленого на ярмарку сиру віддали в лабораторію Укрметртестстандарту – дослідити сир на наявність домішок, рослинних жирів і кишкової палички.

“У цих зразках сиру замінник молочного жиру. Туди додають рослинний жир. Сир, який зроблений з натурального молока, не може стільки коштувати”, – пояснила заступник керівника науково-дослідного центру випробування продукції ДП “Укрметртестстандарт” Тетяна Шатаєва.

Джерело.

Related Post