fbpx
Суспільство
П’яна за кермом: в Одесі судили чиновницю мерії, яка врізалася в стовп

Співробітниця одеської міськради перетнула подвійну суцільну, пошкодила припаркований автомобіль і врізалася в стовп.

Одеську чиновницю, затриману за кермом в нетверезому вигляді, визнали винною. Таке рішення виніс сьогодні Приморський районний суд Одеси. За рішенням служителів Феміди, Діану Терновенко позбавили водійських прав на 1 рік і зобов’язали виплатити штраф 10 200 грн.

Адвокат підсудної намір подавати апеляцію так як, на його думку, вина Терновенко не доведена.

За його словами, суддя брав до уваги показання трьох свідків і двох патрульних. І критично поставився до заяви Терновенко про те, що вона не їхала, а просто перебувала в авто – це на думку судді не відповідає фактам викладеним в справі.

Читайте також: КОЛИ ПЕРЕРАХУЮТЬ СУБСИДІЇ УКРАЇНЦЯМ: УТОЧНИЛИ ТЕРМІНИ

Також адвокат наполягав, що немає доказів того, що його підзахисна була п’яна. “Немає результатів тесту або свідчень тих, хто пив з неї”, – зазначив він.

Раніше адвокат заявив що Терновенко можливо пила ліки, наприклад валер’янку. А її агресивна поведінка через те, що її спровокували.

Сама Терновенко після інциденту звільнилася за власним бажанням не виходячи з відпустки. Зараз вона знаходиться на стаціонарному лікуванні в неврологічному відділенні одеського обласного медичного центру психічного здоров’я.

Про те що чиновниця звільнилася, нам розповіла директор центру надання адмінпослуг Євгенія Абрамова.

Джерело.

Related Post

facebook