fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Cпeка не вiдступає: синoптики дaли прoгноз погoди в Україні на тиждень

В Україні на День Незалежності , а також на вихідних і до середини наступного тижня утримається спекотна погода, переважно без опадів. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Зокрема, в суботу, 24 серпня, згідно з прогнозом Наталії Діденко, в Україні очікується суха погода, лише на заході окремі грозові дощі.

У східних, центральних областях і на півдні східний вітер буде поривчастим, до сильного. На заході очікується +24 … + 28 градусів, на півночі і в Вінницькій області +27 … + 29 градусів.

На півдні, сході та в більшості центральних областей буде жарко, +29 … + 34 градуси.

У Києві в День Незалежності сяятиме сонце і радувати теплом. Без опадів, +27 градусів.

У неділю, 25 серпня , дощі будуть лише на Закарпатті, вдень до +30 градусів. У західних областях Укргідрометцентр прогнозує +25 … + 27 градусів.

Читайте також: Рецепт смачних маффінів з яблуками та сирного тіста

У центрі, на сході та півдні буде досить жарко – в межах +28 … + 32 градусів. У Сумській, Чернігівській областях до +25 … + 27 градусів, а в столиці обіцяють до +28 градусів.

У понеділок, 26 серпня, в українців буде один додатковий вихідний. У цей день дощі і раніше будуть на Закарпатті, вдень вже до +31 градуса. На решті західної території очікується до +25 … + 27 градусів.

У центрі температура підніметься до +27 … + 29 градусів, а місцями – до +30 градусів. На півдні і Приазов’ї обіцяють +30 … + 32 градуси.

У Донецькій області температура повітря підніметься до +30 градусів, в Луганській і Харківській областях очікується +27 … + 29 градусів. У Київській області прогнозують +26 … + 28 градусів.

У вівторок, 27 серпня, вже по всій території України погода буде суха і сонячна. На Заході +27 … + 29 градусів, на Закарпатті до +31 градуса.

У центрі +27 … + 30 градусів. В Одеській і Херсонській областях +29 … + 31 градус, в Миколаївській, Дніпропетровській і Запорізькій областях очікують до +28 .. + 30 градусів. У Донецькій і Луганській областях спека трохи спаде – буде +26 … + 28 градусів.

У середу, 28 серпня, погода буде практично без змін, але на заході температура підніметься вже до +30 градусів. На півдні, Приазов’ї очікують +28 … + 31 градус. У центральних областях буде +26 … + 29 градусів.

Related Post