fbpx
Суспільство
Де зберігати гроші, щоб їх не знайшли злодії: експеримент

Сезон відпусток – це “гаряче” час для квартирних злодіїв. Щоб знайти всі потаємні місця в квартирі професійним злочинцям потрібно дуже мало часу.

“Вони розбираються, ходять по магазинах, дивляться нововведення, купують замки і намагаються [їх відкривати] силовим способом, відмичками.

Вони вкладають гроші в свій розвиток, тому розвиваються двері і замки, а злочинці залишаються крок попереду”, – говорить адвокат, експерт з безпеки Михайло Гулак.

Кореспонденти в рамках експерименту сховали чотири купюри в різні місця в квартирі – в самий нижній ящик шафи, в духовку, в пилосос і під матрац.

Експерт з безпеки показав, як злочинці знаходять цінні речі і скільки часу їм на це необхідно.

Читайте також: В «УКРЗАЛІЗНЦІ» ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ ПАСАЖИРАМ ДОВОДИТЬСЯ ЇЗДИТИ В СТАРИХ ВАГОНАХ

Перший схованку виявили буквально за 40 секунд – це була схованка в пилососі.

“Найчастіше так і відбувається – якщо ось одна річ на видному місці”, – говорить Гулак.

Ще через хвилину експерт знайшов купюру в духовці, незабаром третю і четверту. На все пішло менше п’яти хвилин. Зазвичай саме стільки проводять злочинці в чужій квартирі після злому замків, адже злодії заздалегідь знають, де шукати цінності.

“Під подушкою, під матрацом, під умивальником, в техніці, де можна викруткою розкрутити і закрутити. Обов’язково він би подивився в холодильнику, в духовці, в кондиціонері, в пилососі, в прасці”, – перераховує Гулак.

Економісти при цьому нагадують: зберігати гроші вдома не тільки небезпечно, але і невигідно.

“Тримати їх вдома – це найгірша форма, тому що ви будете втрачати через інфляцію, а в наш час ще й постійної девальвації гривні. Заощадження краще зберігати в банку – в осередку або на рахунку. Або ж інвестувати”, – розповів глава комітету економістів України Андрій Новак.

В якості інвестицій експерт радить, якщо є така можливість, купувати нерухомість і землю.

Джерело.

Related Post

facebook