fbpx
Breaking News
Сало в цибулинні завжди готувала мая бабуся, і мене навчила. Запевняю: смачніше не буває! Колір, аромат, смак – все неперевершено!
Дуже люблю готувати салат «Веселка». Для нього, окрім яєць, нічого варити не потрібно. А смак – словами не передати, потрібно лише пробувати!
В той день я розповіла чоловікові про зрaду і попросила піти. Увечері про все розповіла коханому. Думала, що він зараз зрадіє. АЛЕ! Але замість того щоб зрадіти, він відсторонився і сказав: «Не треба було цього робити, адже нас насправді нічого не пов’язувало, ми просто добре проводили час разом. Я не хотів тобі казати, але у мене є дружина і двоє дітей і я зовсім не планував розлучатися»
Чоловік не одразу зрозумів, що відбувається. А той, скориставшись ситуацією вручив мені букет, одночасно просячи вийти з ним на вулицю. Я завжди була вірною дружиною, але в цей момент мені стало просто цікаво, що ж там такого. Я вийшла з ним у двір і те, що я побачила, повaлилo мене в шoк
Це неймовірне поєднання тонких пісочних коржів, макової і кокосової начинки та ніжного крему з цитрусовою ноткою! Смакота – пальчики оближеш! А який же гарний розріз! Дівчата, пляцок просто супер! Рекомендую його також для пляцків на фуршет!
Події
День літнього сонцестояння – щo вaрто тa щo в жoдному випaдку сьoгодні рoбити не мoжна. Прикмети, до яких вaрто прислухатися

П’ятниця, 21 червня – День літнього сонцестояння. Окрім того, що цей день вважають початком астрономічного літа, люди вірять і в його магію та особливу енергію.

Ми зібрали прикмети, заборони та поради, до яких варто дослухатися 21 червня, пише “Обозреватель”

День літнього сонцестояння максимально наповнений позитивною енергією Сонця. Тому він може стати відправною точкою на шляху до кращих змін у житті та здійсненні задуманого. Вважається, що в ніч на 21 червня сни можуть бути віщими, а зустрічі та рішення – доленосними.

Що потрібно зробити зранку 21 червня, щоб здійснилися бажання та було міцне здоров’я:

Читайте також:ПЕНСІЇ ПО-НОВОМУ: УКРАЇНЦЯМ РOЗПОВІЛИ, ЯK ОТРИМАТИ ВЕЛИКІ ВИПЛАТИ

Для того, аби бути здоровим протягом року потрібно зранку стати обличчям до Сонця, простягнути до нього руки та радісно привітати його. Крім того в цей момент варто загадати найзаповітніше бажання, і протягом року воно обов’язково збудеться.

Також, щоб наповнитися силою та здоров’ям, потрібно спостерігати за світанком.

Зранку або вдень відкрити вікна в домі, аби в оселю проникло сонячне проміння.

Перш ніж пити ранковий чай або каву, слід поставити чашку на підвіконня та дати постояти протягом хвилини, аби напій наповнився сонячною енергією.

Аби привернути прихильність Сонця, треба вдягнути цього дня вбрання оранжевого, золотого або жовтого кольору.

Що не можна робити в День літнього сонцестояння, 21 червня:

Заборонено повертатися до Сонця спиною.

Вказувати на Сонце пальцем.

Не можна в цей день сваритися та влаштовувати скaндали.

В народі вважали, що в найбільш тривалий літній день можна визначити, яким буде врожай.

Прикмети в день літнього сонцестояння:

Дощ, погана погода – до слабого врожаю городини.

Грім у День сонцестояння – до затяжної негоди.

Росяний ранок – буде гарний врожай.

Всипане зірками небо 21 червня – до грибного літа.

Related Post