fbpx
Суспільство
Із сьогоднішнього проїзд подорожчав удвічі: квиток обійдеться в 8 гривень

З 14 липня вартість проїзду в міському громадському транспорті підвищилася до восьми гривень. Проїзд подорожчав в метрополітені, тролейбусах, трамваях, комунальних автобусах, фунікулері та міській електричці.

При цьому пасажири, які регулярно користуються громадським транспортом, можуть заощадити: одна поїздка в метрополітені коштуватиме від 6,5 грн, якщо поповнити безконтактну картку на 50 поїздок.

Термін дії безконтактної карти в метро збільшено з 6 місяців до року і буде обчислюватися не з дати останнього поповнення, а моменту останнього використання.

Кількість поїздок, сплачених на безконтактної картки, не може перевищувати 50 одиниць, а загальна кількість таких поїздок не може перевищувати 100 одиниць. Заставна вартість пластикової безконтактної картки активовано в розмірі 15 грн.

Вартість невикористаних поїздок, що залишилися на пластиковій безконтактними картками, термін якої закінчився, не повертається.

Пасажири, які користуються місячними проїзними квитками, будуть платити за 1 поїздку від 6,14 грн (у місячному проїзному квитку на 4 види транспорту) до 6,5 грн (у місячному проїзному квитку на 1 вид наземного транспорту).

Читайте також: ЮРИСТИ РОЗПОВІЛИ, ЯК ОБМІНЯТИ БРАКОВАНИЙ ТОВАР В МАГАЗИНІ

Кількість поїздок в цих проїзних квитках буде необмеженим.

Встановлено наступну вартість проїзних квитків:

– наземний транспорт (без обмеження кількості поїздок) – 390 грн;

– метрополітен (без обмеження кількості поїздок) – 610 грн;

– два види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) – 570 грн;

– два види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) – 670 грн.

Вводяться нові проїзні квитки в метрополітені:

– 10 поїздок на п’ять днів – 75 грн;

– 14 поїздок на 7 днів – 104 грн;

– 30 поїздок на 15 днів – 210 грн;

Передбачається, що такі види проїзних квитків стануть зручними насамперед для туристів і гостей столиці. Пільги на проїзд зберігаються для пенсіонерів, ветеранів АТО, чорнобильців та інших категорій населення.

Раніше придбані проїзні квитки залишаються дійсними на поточний місяць, це ж стосується і безконтактних пластикових карт.

До кінця липня також дозволено використовувати раніше придбані жетони і талони без доплати, а також обміняти старі жетони на нові без доплати. Обмін жетонів (два і більше) можна здійснити на станціях “Майдан Незалежності”, “Дорогожичі”, “Політехнічний інститут” і “Дарниця”.

У серпні квитки і жетони також можна буде обміняти, але вже з відповідною доплатою. Вже з 1 вересня жетони і квитки обміну не підлягатимуть і засоби за них також повертати не будуть.

Джерело.

Related Post

facebook