fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Коли дітям з нежиттю і кашлем можна йти в школу або дитсадок: пояснила Уляна Супрун

“Ваша дитина сильно кашляє ! Потримайте його будинку, тому що він всіх тут позаражає”.

Така фраза знайома багатьом і дуже ускладнює життя і дітям, і батькам. Джерело

Іноді дитину дійсно потрібно залишити вдома, але в деяких випадках ці заходи зайві, вважає в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Виявляється, нежить або кашель, який триває після перенесеної хвороби не є перешкодою для відвідування садка або школи.

При цьому важливо виконувати наступні умови:

  • Дитину оглянув лікар і дозволив відвідати навчальний заклад.
  • Температура менше 38 градусів. Важливо, що температура повинна бути в нормі сама по собі, а не в результаті зниження ліками.
  • Дитина бадьорий, активний і адекватний, добре себе почуває, може сам себе обслужити без допомоги вчителів або вихователів.
  • Винятки становлять періоди епідемії грипу. В такий час кашель, нежить, або хворе горло – вагома причина залишити дитину вдома.

Читайте також: Вчителька потрапила в скандал на Хмельниччині: «знімала штани і підглядала в туалеті»

Пускати дитини до навчального закладу не можна в наступних випадках:

1. Коли через xвopoбу дитина не може брати участь у всіх заняттях. Тобто він втомлюється, потребує сну, в поганому настрої, плаксивий і неактивний. Зверніть увагу, що таке може бути і при відсутності респіраторних симптомів.

2.Під час гострої фази інфекційного захворювання, коли температура більш 38 і проявляються респіраторні симптоми.

3. Коли дитина виглядає хворим: плаче, утруднене дихання, є висип, яка швидко поширюється.

“Збираючи дитину в дитячий сад або школу – будьте уважні. Якщо не впевнені, що дитина здорова – краще проконсультуватися з лікарем і керуватися його рекомендаціями”, – підкреслила Супрун.

Related Post