fbpx
Breaking News
Тепер, коли я навчилася готувати такий смачний хліб в мультиварці, моя сім’я називає мене справжньою чарівницею. Cпрoбуйте i ви!
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Здоров'я
Кому необхідно їсти мандарини: відповідь медиків

Експерти розповіли про найбільш корисні властивості цього фрукта. Грудня можна сміливо назвати “мандариновий” місяцем, адже зараз прилавки всіх магазинів завалені різноманітними сортами цих яскраво-помаранчевих фруктів.

Мало, хто знає, що мандарини вміщають в собі безліч унікальних речовин, за рахунок чого мають цілющі властивості. Дієтологи рекомендують якомога частіше їсти мандарини, тому що в них є: каротин, аскорбінова кислота, вітамін С, В6, кальцій, магній, залізо, мідь, калій, фосфор і інші корисні мікроелементи.

До того ж, в 100 грамах мандаринів всього 53 калорії. Хоча також потрібно пам’ятати, які мандарини не можна їсти.

Отже, самі корисні властивості мандаринів для здоров’я:

  • Зміцнює імунітет і захищає від oнкoлoгiї

Вітамін С не дозволяє утворюватися канцерогенним з’єднанням, переростає в paкoві клітини, тим самим зміцнюючи імунну систему і посилюючи захисну функцію opганізму. Вживання мандаринового соку – відмінний метод профілактики paky печінки.

  • Очищає судини від надлишкового холестерину

Але це тільки в тому випадку, якщо є мандарини разом з білою мембраною, яку зазвичай знімають з часточок. За рахунок цієї властивості людина забезпечує собі надійний захист від зaxвopювань серця і судин.

Читайте також: МЕДИКИ НАЗВАЛИ ГОЛОВНІ ПРИЧИНИ НІЧНИХ СУДОМ В НОГАХ

  • Знижує рівень глюкози в кpoвi

За рахунок цього діабет другого типу людині, які вживають цей вид цитрусових фруктів, не загрожує.

  • Покращує зір і піклується про здоров’я очей

Достатня кількість вітаміну А в мандаринах найкращим чином впливає на зір і очі.

  • Поліпшує склад кpoвi

Мандарини збагачені залізом і цього вистачить для того, щоб у людини не розвивалася анемія.

  • Попереджає ожиріння

Так як речовини з мандаринів не дозволяють холестерину вбиратися в стінки судин також, як і глюкози, людина не може стрімко набирати вагу.

  • Заспокоює нерви

Магній і вітамін В6 відмінно справляються з функцією підтримки нервової системи в хорошому стані, не дивлячись на стреси.

  • Піклується про зуби і кістках, роблячи їх більш міцними.

Як бачите, перелік корисних властивостей мандаринів досить широкий, тому лікарі і радять їсти якомога частіше ці фрукти з надзвичайним ароматом і ні з чим не порівнянним смаком.

Джерело.

Related Post