fbpx
Breaking News
Ароматні й соковиті курячі ковбаски – що ще треба для щастя? А як приємно нагодувати рідних приготованою власноруч смакотою і здивувати гостей у свята! І головне – без домішок, барвників.
Спробуєте таких вареничків хоч раз – інших не схочете! Рецепт я привезла з Гуцульщини, ними нас балувала господиня садиби у Верховині, де ми відпочивали. Божественна смакота, повірте! А краще – приготуйте й собі!
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Здоров'я
Магнітні бурі в грудні 2019 року: в які дні вплив буде найбільш сильним. Як уберегтися

Коливання магнітного поля будуть помірними протягом усього місяця. Потужні метеодари в грудні слід очікувати 26 і 29 грудня. Джерело

Протягом останнього місяця року очікується всього чотири магнітні бурі різного ступеня.

Вчені прогнозують магнітну бурю середнього ступеня 3 грудня, а ось 26 і 29 грудня слід очікувати сильних магнітних бур.

28 грудня буде слабкі коливання магнітного поля.

Читайте також: Скільки мандаринів можна з’їдати за день без шкoди для здоров’я

Вплив магнітних бур на здоров’я людей

Часто люди скаржаться на головний біль і погане самопочуття під час магнітних бур.

У деяких людей під час магнітних бур порушується робота серцево-судинної системи, підвищується артеріальний тиск, загострюються хронічні захворювання.

Однак, жодне дослідження не змогло підтвердити зв’язок поганого самопочуття людей з коливаннями магнітного поля.

Чи впливає на здоров’я людей магнітне поле – поки не доведено

Як уберегтися від впливу магнітних коливань

Щоб мінімізувати вплив магнітних бур, фахівці рекомендують максимально знизити ризик виникнення стресових ситуацій, збільшити час відпочинку і повноцінного сну, а також дотримуватися збалансованого режиму харчування і пити достатню кількість води.

Це найпростіші рекомендації. Однак, якщо ви все ж відчуваєте себе погано, радимо перевірити стан свого здоров’я, щоб зрозуміти чи дійсно на вас впливають магнітні бурі, адже це можуть бути симптоми інших захворювань.

Related Post