fbpx
Breaking News
Скажу одразу: якщо шпинат і все, що з ним пов’язано – не ваша історія, то вам не сюди. Бо я продовжую з цим вітамінно-зелененьким інгредієнтом експерементувати і родині такі експромти до вподоби! Сьогодні – запашне пюре зі шпинатом і часником. Дуже смакує з відбивними чи котлетками.
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Світ
Невідомий ядерний об’єкт виявлено у КНДР

Секретний ядерний об’єкт, інформації про який раніше не було, може бути розташований в Північній Кореї. До такого висновку дійшли фахівці Інституту науки і міжнародної безпеки США. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на доповідь інституту, пише Українська правда.

Такі висновки експерти зробили на підставі одержаних супутникових знімків. Відзначається, що даний об’єкт КНДР могла використовувати на ранніх етапах розробки своєї програми збагачення урану для створення ядерної зброї.

У доповіді говориться, що для створення центрифуг для збагачення урану міг використовуватися завод, на якому виробляються авіаційні запчастини. Він розташований у 43 км від ядерного комплексу в Йонбені.

Також повідомляється, що в Північній Кореї може перебувати три фабрики для виробництва центрифуг, однак ця інформація не підтверджена. У доповіді з посиланням на неназваного чиновника повідомляється, що всього в КНДР може бути від 200 до 300 центрифуг.

Як повідомлялося, Північна Корея нещодавно здійснила пуски трьох балістичних ракет.

Читайте також:НАДІЯ САВЧЕНКО РОЗКАЗАЛА, ЗА КОГО ВИЙДЕ ЗАМІЖ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post