fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Ольга Сумська підкорила новим образом!

Незважаючи на той факт, що за паспортом Ользі Сумській вже 50 років, виглядає вона дуже молодо і в цілому приголомшливо. Фанати пишуть коментарі під свіжими знімками в соціальних мережах, вказуючи на неперевершену зовнішність актриси.

На цей раз Ольга Сумська похвалилася новою фотографією до Дня вишиванки. На цьому знімку українська актриса зображена у святковій вишиванці і спідниці з широким поясом, відірвати очі від наряду просто неможливо. Артистка доповнила свій образ намистом.

Підписала Сумська своє нове фото так: “Вишиванок багато не буває.. Святкова”. До речі, Ольга — одна з небагатьох публічних людей, хто не тільки на різні заходи, але і у вільний від роботи час носить українські національні костюми, вишиванки і сукні з вишивкою.

Читайте також: ДРУЖИНА СТУПКИ ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛА ДОНЬКУ, ВОНА ПРОСТО НЕЙМОВІРНА

Джерело.

Related Post