Україна
Перший сніг і мороз до -8: синоптик дав прогноз на листопад

З початком другого тижня листопада в Україну прийде суттєве похолодання, а суттєві морози і сніг очікуються в 20-х числах.

Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань.

За його словами, протягом місяця будуть постійні температурні гойдалки — «плюс» буде змінюватися «мінусом» і навпаки, а погода буде показувати «зуби» — дощі, мокрий сніг.

«З 7 по 9 листопада очікується від 1 до 2 градусів морозу і мокрий сніг з дощем. 11 — 14 числа від 0 до 2 градусів морозу, з 14 по 16 буде плюсова температура до 4 градусів» , — розповів Горбань і додав, що після потепління знову прийде похолодання до -3.

Читайте також: КАЛЕНДАР МАГНІТНИХ БУРЬ НА ЛИСТОПАД 2018 РОКУ: ЯК ПЕРЕЖИТИ НЕСПРИЯТЛИВІ ДНІ

Ближче до кінця місяця почнеться саме «цікаве» — перший сніг і серйозний мороз.

«З 20 по 23 листопада очікується плюсова температура, і з 23 по 27 — морози посиляться, температура в Україні знизиться до -5, можливо, -8 градусів.

У цей період дощ зі снігом може затриматися. Перший нормальний сніг випаде 27 листопада, але він пролежить недовго і вже на наступний день його змиють дощ і мокрий сніг.

Перший сніг, який протримається кілька днів, очікується аж в останніх числах грудня. Правда, і він пролежить тільки до перших чисел січня» , — підкреслив народний синоптик.

Справжня зима, за його словами, почнеться тільки з середини січня.

Джерело.

Related Post

facebook