Суспільство
Побиття школярки в Чернігові: справу направили до суду

Завершено розслідування у відношенні групи підлітків, які в квітні поточного року в Чернігові жорстоко побили своїх ровесниць, як пише «Сегодня».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

«Завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо групи підлітків, які в квітні поточного року в Чернігові вчинили хуліганські дії стосовно трьох дівчат, яким заподіяно тілесні ушкодження та побої.

Причетним до резонансного події особам інкримінується скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганські дії, які супроводжувалися особливою зухвалістю і винятковим цинізмом) «, — розповіли в прокуратурі.

Зараз в суд направлено обвинувальний висновок у відношенні чотирьох неповнолітніх і однієї повнолітньою, а також клопотання щодо малолітньої особи про застосування примусових заходів виховного характеру.

Нагадаємо, на початку квітня соцмережі шокувало жopcтоке побиття дівчатками-підлітками двох школярок з Чернігова — Поліни і її подруги Юлі. За подією спостерігала юрба однолітків. Глядачі знімали все на мобільний телефон, шуміли, лaялися матом і підбурюють нападників.

Пізніше стало відомо, що учасниками бійки є три дівчини — дві неповнолітні школярки і студентка педагогічного університету.

Читайте також: НЕБЕЗПЕЧНА ПОДОРОЖ ЗА КОРДОН

За фактом побиття школярок правоохоронці відкрили кримінальні провадження у ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України — хуліганство, вчинене групою осіб. У поліції відзначали, що за таке злочин навіть неповнолітнім учасникам конфлікту може загрожувати до чотирьох років позбавлення волі. Тепер долю підозрюваних вирішить суд.

Related Post