fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Податок на спадщину в Україні: що обов’язково потрібно знати

Не повинна обкладатися податком нерухомість, яка була отримана представником першого та другого ступеня споріднення.

Нерухоме майно, яке в Україні отримали спадкоємці першої та другої спорідненості в 2018 році обкладатися державної митом не буде.

Про це повідомляє прес-служба ГФС.

“Об’єкти спадщини, що успадковується членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступеня споріднення оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

При цьому членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені.

А членами сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення вважаються її рідні брати і сестри, її баба і дід з боку матері і з боку батька, онуки”, – наголошується в офіційній заяві.

Читайте також: 56-річний українець показав, як після розлучення сам виховує 4 дітей

Також пояснюється, що “нульовий податок” діє в тому числі при отриманні в дар від членів сім’ї все тієї ж першої та другої ступеня споріднення.

При цьому важливим моментом є те, що для застосування зазначеного порядку оподаткування між обдарованим та дарувальником обов’язково повинен бути укладений договір відповідно до норм Цивільного кодексу України.

“В такому випадку подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – річна податкова декларація) не потрібно, але при відсутності інших підстав для подання декларації є обов’язковим

Наприклад, платник податків одержав доходи від продажу корпоративних прав підприємства та отримав у спадок нерухоме майно, то в такому випадку річну податкову декларацію необхідно подати”, — зазначають у відомстві.

Related Post