fbpx
Суспільство
Подробиці зaгuбeлі загорненої в бетон студентки: вбuвcтвo дівчини-моделі розкрито

Два роки знадобилося правоохоронцям, щоб вийти на передбачуваних вбивць Сусанни Шаркова, повідомляє «Сегодня».

У Запоріжжі поліцейські розкрили гучне вbuвcтво 16-річної студентки Сусанни Шаркова, тіло якої в 2015 році кілька місяців пролежала під шаром бетону в підвалі приватного будинку.

Про це повідомив глава Національної поліції України Сергій Князєв.

“Два роки знадобилося правоохоронцям, щоб вийти на передбачуваних вбивць. Збір доказів і ретельне вивчення справи принесло результат. Поліцейські напали на слід двох чоловік: подруги вbuтої і їх спільного знайомого.

“Подруга “майже відразу після скоєння злочину виїхала за межі країни і в даний час знаходиться за кордоном. Їй заочно оголосили про підозру у вbuвcтві “, – повідомив Сергій Князєв.

Він також зазначив, що сьогодні при спробі дати хабар слідчому, який веде цю справу, з метою виправдати другого фігуранта справи, були затримані двоє громадян.

Як повідомив глава ГУ НП в Запорізькій області Олег Золотоноша, слідчого намагалися підкупити начальник сектора патрульної поліції Запоріжжя і співробітник Нацполіціі області (водій начальника Управління кадрового забезпечення).

“Зазначені особи намагалися дати хабар слідчому в сумі 1000 доларів за вирішення питання про непритягнення до кримінальної відповідальності підозрюваного по резонансного вбивства неповнолітньої моделі”, – написав Олег Золотоноша.

Читайте також: УКРАЇНЦІВ ПОЗБАВЛЯЮТЬ СУБСИДІЙ, АЛЕ «ЗНИЖКУ» МОЖНА ЗБЕРЕГТИ

Нагадаємо, про зникнення дівчини ще в березні 2015 року в поліцію Запоріжжя заявила мати. А вже через кілька місяців, у червні того ж року, правоохоронці знайшли в підвалі закопане і залите бетоном тіло .

Зaгиблої виявилася 16-річна Сусанна Шаркова, яку розшукували поліцейські.

Сусанну пoxoвaли 12 червня 2015 року в Вільнянському районі. У Запоріжжі дівчина прожила трохи більше року. Батько зaгuблої оплатив їй навчання в коледжі Класичного приватного університету, однак на заняття Сусанна майже не ходила – мріяла бути моделлю.

Related Post