fbpx
Breaking News
Того вечора я зайшов до дочок в кімнату і запитав, як сильно вони люблять свою маму. Дочки почали навперебій кричати, що сильніше за всіх на світі. Тоді я змирився з тим, що втратив дружину. Дітей не хотів розлучати з матір’ю. На наступний день дружина попрощалася з дочками і пішла.
Поради для щасливого життя від Матері Терези: люди часто витрачають своє життя на те, щоб придбати речі, які насправді їм не особливо потрібні. А справжнє щастя зовсім в іншому!
Одного дня до мене подзвонила чоловікова коханка і попросил допомогти. І я не змогла їй відмовити
Що про нас думають в ЄС: найбільш розповсюджені міфи та стереотипи про Україну, які ходять у Євросоюзі, і чому Україна краща за ЄС.
Я зустрічалася з одруженим чоловіком, у якого в шлюбі не було дітей. Він був в повній впевненості, що проблема в ньому. Говорив, як хоче рідних дітей, що пішов би від дружини, якби я ощасливила його. І тут сталося диво! Він пішов, але від мене!
Україна
Польща закриває кордон? Українцям масово відмовляють у в’їзді, названо основні причини

Як стало відомо, у першому півріччі поточного року в Польщі кількість відмов у перетині кордону українцями збільшилася на 12%, але темпи росту пішли на спад.

Про це інформують польські прикордонні служби.

Таким чином, точна кількість відмов у в’їзді українським громадянам на кордоні з Польщею склало 27923 випадки, що на 12,1% більше, ніж за той же період 2018 року.

“Це говорить про те, що ситуація з відмовою у в’їзді громадянам України на кордонах Європейського Союзу стабілізується після більш ніж 50-відсоткового зростання в 2018 році.

Адже абсолютна більшість всіх відмов у в’їзді в ЄС відбуваються на польському кордоні. Ми очікуємо подальшої стабілізації цього показника”, – повідомила директор організації Ірина Сушко.

З її слів випливає, що різке зростання відмов у 2018 році був очевидний, так як після початку дії безвізового режиму з ЄС вони перемістилися з етапу отримання візи на етап перетину кордону.

Читайте також: Яке свято 3 серпня: що потрібно обов’язково зробити в цей день, а що ні в якому разі не можна робити

“Насправді, якщо ми візьмемо дані по 2016, до безвізу, додамо відмови у візі до відмов на кордоні і порівняти з аналогічними даними за 2018, то побачимо, що загальна кількість відмов навіть зменшилася”, – наголосила Сушко.

Варто підкреслити, що серед основних причин відмови назвали недолік документів для підтвердження мети візиту та умов перебування , а також коштів для забезпечення перебування або повернення назад.

Related Post