fbpx
Економіка
Порошенко про проект змін до бюджету: “Я сказав – негайно вносимо”

Президент зазначив, що серед пріоритетів він позначив як оборонну сферу, так і медицину.

Президент України Петро Порошенко заявив, що вимагав негайних змін до держбюджету влітку поточного року. Про це він розповів, відкриваючи міст через Сіверський Донець в Ізюмі Харківської області, передає “112 Україна”.

“Я сказав – негайно вносимо зміни до бюджету, і в другому читанні у нас повинно бути кілька пріоритетів. Перший – оборона і безпека.

Ми побудуємо новий завод боєприпасів, ми в Харкові відновимо виробництво” Оплотів “, ми побудуємо новітні ракети. 4 млрд гривень будуть спрямовані на розвиток сільської медицини “,- зазначив Порошенко.

Він додав, що змінами були розподілені гроші , “які були вкрадені в України, 1,5 млрд доларів, які вкрали Янукович і його кліка, були повернуті людям і зараховані до складу державного бюджету”.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗАФІКСУВАЛИ СПАЛАХ ЕНТЕРОВІРУСУ: ЗАХВОРІЛИ 73 ДИТИНИ

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада внесла зміни в бюджет України – як зазначив спікер парламенту Андрій Парубій , “щоб дати відповідь на ті соціальні та економічні виклики, які є в країні, і для того, щоб забезпечити українські правоохоронні органи і сектор безпеки”.

Related Post