Економіка
Порошенко про проект змін до бюджету: «Я сказав — негайно вносимо»

Президент зазначив, що серед пріоритетів він позначив як оборонну сферу, так і медицину.

Президент України Петро Порошенко заявив, що вимагав негайних змін до держбюджету влітку поточного року. Про це він розповів, відкриваючи міст через Сіверський Донець в Ізюмі Харківської області, передає «112 Україна».

«Я сказав — негайно вносимо зміни до бюджету, і в другому читанні у нас повинно бути кілька пріоритетів. Перший — оборона і безпека.

Ми побудуємо новий завод боєприпасів, ми в Харкові відновимо виробництво» Оплотів «, ми побудуємо новітні ракети. 4 млрд гривень будуть спрямовані на розвиток сільської медицини «,- зазначив Порошенко.

Він додав, що змінами були розподілені гроші , «які були вкрадені в України, 1,5 млрд доларів, які вкрали Янукович і його кліка, були повернуті людям і зараховані до складу державного бюджету».

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗАФІКСУВАЛИ СПАЛАХ ЕНТЕРОВІРУСУ: ЗАХВОРІЛИ 73 ДИТИНИ

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада внесла зміни в бюджет України — як зазначив спікер парламенту Андрій Парубій , «щоб дати відповідь на ті соціальні та економічні виклики, які є в країні, і для того, щоб забезпечити українські правоохоронні органи і сектор безпеки».

Related Post