fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
Прилавки київських магазинів заполонили несправжні і часом небезпечні сири

Підроблені сири заполонили прилавки столичних магазинів, стверджують захисники прав споживачів.

Після контрольної закупівлі в супермаркеті виявилося, що більше половини плавленого сиру і популярних Голландського і Російського – зовсім не сири.

Експертизу провели в державній лабораторії Укрметртестстандарту. Фахівці обстежили 21 вид твердого сиру і 13 плавлених сирків. Результат приголомшливий – половина зразків містили молочні жири.

Один з сирів перевірили і на наявність трансжирів – вони найбільш небезпечні для людського організму. Зміст небезпечних жирів перевищувало норму в два рази.

Чим дорожчий продукт і відомішим торгова марка, тим вище ймовірність високої якості, кажуть експерти, але чек все ж радять зберігати.

Чек разом з упаковкою від сиру можна додати до заяви в Госпотребслужбу. Якщо скарга на якість продукту підтвердиться – підприємство оштрафують, а за систематичні порушення можуть і зовсім закрити виробництво.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗАХОТІЛИ ВВЕСТИ ЩЕ ОДИН АВТОМОБІЛЬНИЙ ПОДАТОК

Джерело.

Related Post