fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Шоу-бізнес
Родині Джамали не вистачило квитків: мережу шокував “заліт” “Євробачення”

Українська співачка, переможниця “Євробачення 2016” Джамала звернулася в соцмережі з оголошенням про те, що купить чотири квитки в фан-зону конкурсу.

Запис з’явився на сторінці співачки.

“Куплю 4 квитки в фан-зону на Гранд Фінал. Будь ласка. Обіцяла племінникам. Напишіть у личку”, – зазначила Джамала.

   

Крім того, співачка розмістила до запису хештеги #ценежартдопоможіть і #ценетроллінг.

Журналіст Айдер Муждабаєв прокоментував прохання Джамали на своїй сторінці в Facebook.

Оргкомітет Євробачення у Києві не дав Джамалі чотири стоячих квитка – для племінників із окупованого Криму. Що сказати. Вражений. Нелітературні вирази на адресу оргкомітету відрізав, це саме по собі неймовірна вульгарність”, – написав він.

“Нічого дивного, як і відсутність на червоній доріжці… Не по протоколу”, – прокоментувала на сторінці Джамали Irina Ermolenko.

“Із серії: Батьківщина вас не забуде, та й не згадає… Джа, я, та й не тільки, думаю, я, просто в шоці”, – додав Богдан Боделлан.

“Ох, люба… вчора підняла всі департаменти, щоб порадувати дочку подруги, яка готова була викласти будь-які гроші за ці місця… у результаті вирішили все офіційно, коли виклали квитки на сайті тупо на кілька секунд! Мені скинули цю секунду, і вжик, вийшло! Але це неймовірно тішить! Всі продажі тільки офіційно! Здається, це і є маленька #перемога”, – прокоментувала Vasilisa Frolova.

Читайте також: «Мрію про таку старість»: Притула показав фото, яке розчулило мережу

Джерело

Related Post