fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Ще одна країна Європи відкрила двері для українців: реальна робота за кордоном

В Естонії місцева влада ввела нову програму з пошуку IT-талантів зі всього світу. Ті, хто зможе пройти відбір, тому оплатять проживання та проїзд в Естонії на період проходження співбесіди у провідних IT-компаніях країни.

Про це стало відомо завдяки повідомленням естонських ЗМІ, пише портал “Політека”.

Є інформація, що заявки приймають аж до 21 березня 2019 року. Відбір соціалістів виконують у рамках проекту естонського уряду “Work in Estonia”.

Ті, хто минув підбір і співбесіду, вирушать у п’ятиденний науково-технічний тур.

За даний період будь-який учасник приїде в кабінети найбільших естонських IT-фірм і мине співбесіди за стислою процедурою в деяких з них.

Варто нагадати, що відтепер громадянам України для безвізового в’їзду в країни ЄС необхідно отримати спецдозвіл.

Читайте також: Дитину продали: скандал з вивезенням 5-річного хлопця за кордон набирає обертів

Про це стало відомо із заяви Ради Євросоюзу, який було оприлюднено днями на офіційному сайті.

Зокрема, зазначається, що для того щоб отримати спеціальний дозвіл необхідно буде заплатити 7 євро та заповнити заяву-анкету через інтернет портал.

Відомо, що надана особою інформація проходитиме автоматичну перевірку по відкритих і закритих базах ЄС та Інтерполу для визначення ступеня ймовірної відмови або дозволу на в’їзд.

Related Post