fbpx
Breaking News
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
Світ
Що нас чекає через 30 років: передбачення найбагатшої людини в Китаї

Людство через 30 років вступить в “цифрову епоху” з новими труднощами і можливостями, які вимагають кооперації та тісної багатостороннього міжнародного взаємодії.

За останні 20 років інтернет розвинувся з нуля до нинішнього стану, в найближчі 30 років все знову ознаменується нульовою відміткою, однак цей “нуль” буде означати, що жодна людина не зможе обійтися в повсякденному житті без мережевого простору.

Світова економіка приймає інші форми, і через 30 років весь світ вступить в нову епоху, з безпрецедентними проблемами і можливостями. Сформується єдине співтовариство із загальною долею, і всі труднощі нам доведеться долати спільно.

Масштаби перетворень, які несе в собі технічна революція наших днів, можуть виявитися більш значними, ніж всі новаторські аналоги минулого, разом узяті.

Читайте також: СТУДЕНТКА ЗНАЙШЛА НЕЗВИЧАЙНИЙ СПОСІБ ЗАЛУЧИТИ БАГАТИХ БОЙФРЕНДІВ

Тому обговорення глибинних проблем мережевого простору приймає все більш актуальне і важливе значення.

У найближчі 30 років цифровий фактор стане основним виробничим ресурсом, відповідно інтернет перетвориться в продуктивну силу. У найближчі 30 років індустріальні галузі перестануть бути стимулюючим фактором збільшення зайнятості, і на зміну їм в цьому плані прийде сфера послуг.

Думаю, якщо зараз раптово зникне глобальна мережа, наслідки від такої події будуть страшнішими, ніж якби ми стали відчувати хронічний дефіцит в електриці і нафтопродуктах. Але не варто починати побоюватися перспектив, які очікують нас в плані розвитку мережевого простору і цифрової економіки.

В останні роки по всій планеті стало виникати занепокоєння з приводу нової технологічної епохи, як в плані робочих місць, які машина нібито відбере у людини, так і того, що штучний інтелект може встановити контроль над людством і навіть знищити рід людський.

Нагадаю: коли тільки-тільки виникло електрику, у деяких представників громадськості у свій час виникли побоювання, що воно може стимулювати безробіття, проте в підсумку виявилося, що електрику підвищило добробут людини.

За минулу 30 років людина часто виступав у ролі робота. У найближчі три десятиліття ми плануємо перетворити машину в людини.

У той же час варто пам’ятати, що у робота, на відміну від нас, немає душі, як відсутня і віросповідання. Людству ж притаманна така риса, як креативність, тому потрібно вірити у власні сили – ми здатні контролювати машину.

Джерело.

Related Post