fbpx
Лайфхаки
Що про дівчину може розповісти пoзa, в якій вона зазвичай сидить: унікальний тест

Поїздку в громадському транспорті можна перетворити в захоплюючий психологічний квест.

Адже те, як сидять люди, може багато розповісти про їх внутрішній світ. Звичайно, для цього потрібен ключ. Який характер, наприклад, у любительок закидати ноги на коліно і звикли тримати їх рівно, “під лінієчку”.

Отже, вибираємо свою пoзy на малюнку і читаємо про себе. Або згадуємо пoзи, в яких сидять подруги, колеги, i дізнаємося про них багато нового.

1. Ви часто літаєте в хмарах , а тому забуваєте контролювати своє тіло. А воно всюди норовить зайняти улюблену пoзy, в якій ви сидите у себе вдома на дивані, коли щось в’яжете або просто розмовляєте з подружкою по телефону.

Це дуже по-дитячому, і ваша головна риса – інфантильність. На щастя, вона проявляється в основному тільки в таких милих деталях. Ви доросла особистість, здатна брати відповідальність за своє життя на себе.

Ще така неуважність до зовнішнього вигляду може говорити або про те, що ви впевнені в своїй привабливості, або про те, що ви відчуваєте постійну гіперусталость, через що з
байдужістю ставитеся до того, як виглядаєте і що про вас подумають оточуючі.

Читайте також: А ВИ ГОТОВІ ДО 11.11: ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ В НАЙМАГІЧНІШИЙ ДЕНЬ РОКУ

2. Ви сама “міс Гармонія”. У вашому житті порядок у всьому – в будинку, в думках, в стосунках. А ще ви ні на секунду не забуваєте про те, що ви представниця прекрасної статі. Причому найкраща з найкращих!

Ваш девіз: “Всі жінки як жінки, а я – королева”. Тому навіть в метро, в годину пік, ви будете сидіти, як ніби у вас на голові корона.

І що цікаво, завжди знайдуться бажаючі поступитися “міс Досконалість” місце. Єдине “але” – ваша звичка до гіперконтроль.

Хоча б іноді дозволяйте собі розслаблятися: спасибі вам скажуть не тільки затерплі ноги, яким дуже непросто в такій позі, а й душа, яка частенько себе почуває в лещатах через вашу погоні за ідеалами.

3. Про вас часто кажуть – “чоловік у спідниці”. І неспроста: ви дійсно любите домінувати і вражаєте оточуючих своїм напором і рішучістю.

При цьому ви дуже любите кидати виклик, особливо представникам сильної статі. І той, хто його ухвалить, не розчарується: у вашій особі він отримає сильну особистість, пристрасну партнерку і вірного друга.

Тільки ось у чому заковика: таких відчайдушних сміливців днем з вогнем потрібно пошукати.

Тому бой-дівчатам доводиться або довго чекати того самого, з ким вони будуть як за кам’яною стіною. Або ж ставати м’якше, жіночні і слабкіше.

4. Головна відмінна риса вашого характеру – стриманість. Багато хто сприймає її за холодність, але всередині вас насправді багато вогню.

Ви не даєте йому вирватися назовні завдяки дисципліні і безлічі заборон, які нав’язали вам свого часу суворі батьки або оточення. Загалом, ви класична “хороша дівчинка”.

Якщо вам в такому образі живеться комфортно – прекрасно, нехай все так і залишається. Але якщо ви відчуваєте, що це не ваша “шкура”, пора її скидати, скасовувати чужі табу і починати отримувати від життя задоволення і драйв.

5. Ви – легка і світла натура. Ніякі важкі думки надовго не затримуються у вашій голові, а похмурі емоції не осідають у вашому серці. Вам дуже підходять слова з пісні: “Вона йде по життю, сміючись”.

Навколишні думають: пощастило людині народитися з таким золотим характером! Але лише вузьке коло посвячених знає, що справа зовсім не в генах і хорошою карму.

За вашої світлою посмішкою, ясним поглядом і життєрадісністю стоїть величезна робота над собою.

Завдяки цьому ви вмієте танцювати навіть під дощем, тому до вас тягнуться дуже багато. Єдина порада: уважніше ставитеся до свого оточення.

Джерело.

Related Post

facebook