fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Скандал з дочкою російського олігарха: 22-річна студентка заявила, що “всюди краще, ніж в Рашці”

Після нападок в Мережі, Еліна Бажаєва спішно виправдалася за свої слова.

Спадкоємиця російського олігарха Муси Бажаєва Еліна в соціальній мережі поділилася подробицями свого вояжу по Штатах, а на питання передплатника “Де краще, в США або в Рашці?” Еліна відповіла досить категорично: “Скрізь краще, ніж в Рашці”. При цьому Бажаєва визнається, що “при одній думці про Москву їй стає погано”, – пише Life.

Скандальне висловлювання Еліни про те, що “всюди краще, ніж в Рашці”, викликало небувалий резонанс в Мережі. Користувачі Інтернету радить дівчині не з’являтися більше в Росії, а депутат Віталій Мілонов повідомив, що навіть ноги студентки МДІМО Бажаєвої не буде в МЗС Росії.

Сама Еліна поспішила виправдатися за своє повідомлення в соціальній мережі Ask.fm. “Відверта провокація, вигадана з нізвідки. Говорячи про те, що не хочу в Москву, я уточнювала, що саме мене гнітить: погода і пробки. НІКОЛИ я не говорила погано про Росію в цілому ні в соц.мережах, включаючи цю, ні за їх межами. Коли мене просять порадити університет в Москві, я руками і ногами ЗА МДІМО, а нашого президента завжди називала найкращим. Все це тут є. Тому роздути з моєї нелюбові до сірого неба ненависть до моєї Батьківщини як мінімум непрофесійно, а як максимум – аморально і безглуздо”, – пише Еліна Бажаєва.

Статок російського олігарха Муси Бажаєва, президента “Групи Альянс”, на 2016 рік оцінюється в $0,5 млрд.

Читайте також: ЦІНОВІ ВІЙНИ: В КИЄВІ ПОБУДУВАЛИ БАГАТО ЖИТЛА, ЯКЕ НІКОМУ КУПУВАТИ

Джерело.

Related Post