fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Україна
Скільки вихідних подарують українцям на новорічні свята

Стало відомо, що на офіційному сайті уряду опублікували розпорядження Кабміну, у наслідок чого українці можуть дізнатися, скільки будуть відпочивати на новорічні свята. Джерело

Так, до Нового року 2020 залишилося всього 3 місяці, а уряд України вже повідомили про майбутні вихідні на свята.

На новорічні, а також різдвяні свята на українців очікують 4 вихідних дні. Належне розпорядження Кабміну № 7-р опубліковане на офіційному сайті уряду.

Таким чином, 1 січня нового року випадає на середу, завдяки цьому рекомендується оголосити вихідний.

Читайте також: Коли будуть шкільні канікули в 2019-2020 навчальному році та скільки відпочивають діти

До того ж, роботодавцям запропонували перенести понеділок, 30 грудня, на суботу, 21 грудня, а вівторок, 31 Грудень, можна буде відпрацювати в суботу, 28 грудня.

У результаті виходить, що українці будуть відпочивати з неділі, 28 грудня, у середу, 1 січня.

Також український уряд збирається перенести робочий день з понеділка, 6 січня, на суботу, 11 січня, з-за чого український народ знову-таки отримає 4 вихідних, а саме з суботи, 4 січня, у вівторок, 7 січня.

Related Post