fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Спати на годину менше: українцям нагадали про перехід на літній час

31 березня 2019 року Україна традиційно переходить із зимового часу на літній. Джерело

За традицією, в ніч з суботи, 30 березня, на неділю, 31 березня, о третій годині ночі українці переведуть стрілки годинника на годину вперед.

В результаті, в неділю, 31 березня, українці спатимуть на годину менше.

Варто додати, що якраз у цей день відбудеться перший тур президентських виборів в Україні.

Стрілки годинника переводять на літній і зимовий час, починаючи з 1981 року.

Раніше вважалося, що Україна в останній раз переведе годинники в 2012 році і залишиться у другому часовому поясі. Однак уряд так і не розглянув це питання.

Читайте також: Заборонили вітаміни, які призначалися для cтимyлюють центральну нервову систему

Варто додати, що перехід на сезонний час здійснюється більш ніж в ста країнах світу. Останньою країною, яка відмовилася від цього, стала Туреччина.

Related Post