fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
У березні українців накриє “чорний тиждень”: конфлікти, xвopoби та дeпpecії

Фахівці склали календар магнітних бур у березні 2019 та розповіли, наскільки небезпечною буде чергова активність Сонця.

Магнітні бурі – це явище, пов’язане з виникненням незвичайних спалахів на поверхні головно світила, які провокують зміни в магнітному полі Землі та впливають на стан нашого організму. Джерело

Дізнавшись, коли саме відбудуться магнітні бурі, можна заздалегідь до них підготуватися та запобігти безлічі проблем.

Що таке магнітні бурі

У звичайному стані магнітне поле Землі забезпечує захист від викидаються протонів і електронів, але під час такого явища їх потік перевищує допустимий максимум.

З даної причини бар’єр магнітного поля нашої планети не здатний знешкодити всі заряджені частинки, і вони змінюють його властивості. У цей момент люди відчувають незрозумілий дискомфорт.

Магнітні бурі можуть тривати кілька днів. У цей час багато людей можуть відчувати знесилення, страждати через мігрені та раптові зміни настрою. Особливо небезпечні магнітні бурі для людей з хронічними захворюваннями.

Отже, коли чекати чергової хвилі:

13 березня

Цього дня очікується спалах середньої сили. У сприйнятливих людей може виникнути фізична втома. Найбільший дискомфорт відчують люди з серцево-судинними зaxворюваннями.

Можливі різкі стрибки і перепади артеріального тиску.

16 березня

Також передбачають спалахи середьої сили. Цього дня в людей можуть виникати зміни в настроях і поведінці навіть,це стосується здорових людей.

Частіше всього проявляється агресивність і дратівливість. Також люди можуть страждати від безсоння.

Читайте також: Комаровський пояснив, як без ліків збити температуру

19 березня

19 березня слід готуватися до потужних магнітних бур. Вони здатні викликати значне погіршення самопочуття, а також загострення хронічних зaxворювань.

У зоні ризику особливе місце займають люди, у яких є проблеми з ceрцево-cyдинною системою. Слід дотримуватися помірну фізичну активність.

21 березня

Ще один сильний спалах, який може негативно вплинути як на фізичний стан, так і на емоційний. Людям радять цього дня побути на самоті, інакше ймовірні конфліктні ситуації.

22 березня

У цей день відбудеться сильний спалах. Особливо обережними потрібно бути гіпертонікам. Також обережності слід дотримуватися людям, що страждають від нервових і психічних розладів.

28 березня

На поверхні Сонця станеться спалах середнього рівня. Необхідно відслідковувати свій емоційний стан і намагатися уникати суперечок.

29 березня

Цього дня очікується середня за силою буря. Вона може викликати відчуття втоми, не виключені раптові переміни в настрої.

Related Post