Курйози
У Китаї чоловікові помилково видалили геморой, поки він чекав пологів дружини

Китайські лікарі помилково прийняли за пацієнта чоловіка, який чекав пологів своєї дружини, і зробили йому операцію по видаленню геморою.

Про це передає depo.ua з посиланням на агентство China News.

Інцидент стався в одній з лікарень міста Шеньян в провінції Ляонін. За словами 29-річного молодого чоловіка, він близько 40 хвилин чекав за дверима операційної, де його дружині робили кесарів розтин, коли лікар з сусідньої операційної покликав до себе. За словами «потерпілого», лікар наказав роздягнутися і лягати.

На питання молодої людини «навіщо», хірург коротко скомандував «робити те, що сказано». Чоловік зі страху бути осміяним після подальших питань підкорився вказівкам медика і ліг на ліжко. За його словами, під час операції він чув крики своєї новонародженої дитини, що доносяться з сусідньої операційної.

Після операції «пацієнт» зажадав пояснень дій лікаря.

Адміністрація лікарні визнала, що чоловіка прооперували помилково, і обіцяла виплатити компенсацію в 5 тисяч юанів (750 доларів), підкресливши, що у нього дійсно був геморой.

Юрист лікарні в свою чергу заявив, що частина відповідальності лежить на самому потерпілому, так як він повнолітній і може відповідати за свої дії.

Як повідомляє агентство, чоловікові і раніше потрібен відпочинок в зв’язку з несподіваною операцією, однак він щасливий, що його дружина і дитина здорові і їхньому життю ніщо не загрожує. Новоспечений батько шкодує лише про те, що поки не в змозі піклуватися про них.

Читайте також:ПРОДАВЕЦЬ ШАУРМИ ЛЕДЬ НЕ ВБИВ СВОГО КЛІЄНТА

Джерело.

Related Post

facebook