fbpx
Breaking News
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
Суспільство
У Києві бaндa Дідів Морозів громить кіоски і магазини, які продають алкоголь

Після погрому молодики в масках залишають послання, в них аргументують, чому вибрали саме цю наливайку.

Банда Дідів Морозів орудує в столиці. Вони громлять кіоски і магазини, які продають алкоголь, і залишають в кожному записку. Поліції поки не вдалося затримати зловмисників.

В шапках Діда Мороза і з молотками десяток хлопців у чорному і в балаклавах вриваються в кафе в одному зі спальних районів столиці. Три хвилини трощать все підряд і йдуть.

Наліт клієнтів не відлякав. З ранку в кафе повно людей. Ось тільки власниця закладу досі нервує, підрахувала збитки – 50 тисяч гривень.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПРАЦІВНИКІВ МОЖУТЬ ЗВІЛЬНИТИ ЗА ПОРУШЕННЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ТАЄМНИЦІ: ЕКСПЕРТИ

“Молотки та сокири у них були з собою. Вони сказали – будете стояти спокійно, вас ніхто не зачепить. Повністю всі меблі, пивна апаратура, музичний апарат, стіни – вони все били, зривали”, – розповідає власника кафе Вероніка. Коли приїхали патрульні – то їхнього і сліду не було.

Після погрому молодики в масках залишають послання, в них аргументують, чому вибрали саме цю наливайку. З головних претензій, продаж алкоголю без ліцензії і повна антисанітарія.

Однак Вероніка показує документи, що дозволяють торгівлю алкоголем. Бізнес припиняти не збирається.

Лідія Миколаївна живе поруч і бачила погром. Чи не знає, що гірше – руйнівна боротьба з Наливайка або сусідство з нею.

Xyлігани знімають свої погроми на відео, викладають в інтернет і називають себе карателями. Трощать другому кафе, яке знаходиться в підвалі багатоповерхівки. Сьогодні тут закрито. І мешканці багатоповерхівки – цьому раді.

Банда поліція шукає. Кримінальне провадження відкрили за статтею xyліганство.

Джерело.

Related Post