fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Учитель принизив дівчинку з натуральними рудим волоссям, змусивши перефарбуватися

У школі подумали, що колір волосся школярки занадто яскравий. У британському Болтоні вчителька змусила дівчинку з рудими від природи волоссям перефарбуватися.

У школі діють суворі правила, що стосуються зовнішнього вигляду учнів. Батьки інших учнів порахували, що колір волосся 12-річної Періс Лейн занадто яскравий для натурального, і натиснули на класного керівника.

“Він гукнув мене в коридорі, а потім підійшов і сказав, що я повинна перефарбувати волосся, так як рудий – не мій натуральний колір”, – зізнається дівчинка.

Однокласники стали знущатися над нею. Бідну дівчинку довели до сліз. Мама Періс 31-річна Нік була змушена купити дочці каштанову фарбу для волосся. Обурена жінка звернулася зі скаргою в Управління з питань стандартів освіти. Зараз відомство проводить перевірку.

Читайте також: ДІВЧИНА ЗА НІЧ ВИПИВАЛА 15 ЧАРОК ГOPIЛКИ, ЩОБ ПОБОРОТИ РІДКІСНУ XВOPOБY

На веб-сайті школи говориться: “Ніяких екстремальних квітів/зачісок (рішення про те, що є екстремальним, залежить від директора)”.

Місіс Лейн подзвонила в школу після того, як дочка розповів їй, що сталося. Представник школи запросив її обговорити проблему з волоссям, нову політику школи про носіння взуття в діловому стилі і ряд проблем, що виникли у Періс.

“Я купила їй каштанову фарбу для волосся, тому над нею знущалися. Я поговорила з співробітницею школи про це, а вона захихотіла і відповіла:” Ми знаємо, що рудий – її натуральний колір “. Для дитини, що переживає через свого кольору волосся, нічого смішного в ситуації, що склалася немає”, – каже жінка.

 

Представники школи не стали коментувати подію, обмежившись заявою, що вони “прагнуть розвивати позитивні відносини з усіма батьками”.

Джерело.

Related Post