fbpx
Світ
Учитель принизив дівчинку з натуральними рудим волоссям, змусивши перефарбуватися

У школі подумали, що колір волосся школярки занадто яскравий. У британському Болтоні вчителька змусила дівчинку з рудими від природи волоссям перефарбуватися.

У школі діють суворі правила, що стосуються зовнішнього вигляду учнів. Батьки інших учнів порахували, що колір волосся 12-річної Періс Лейн занадто яскравий для натурального, і натиснули на класного керівника.

«Він гукнув мене в коридорі, а потім підійшов і сказав, що я повинна перефарбувати волосся, так як рудий — не мій натуральний колір», — зізнається дівчинка.

Однокласники стали знущатися над нею. Бідну дівчинку довели до сліз. Мама Періс 31-річна Нік була змушена купити дочці каштанову фарбу для волосся. Обурена жінка звернулася зі скаргою в Управління з питань стандартів освіти. Зараз відомство проводить перевірку.

Читайте також: ДІВЧИНА ЗА НІЧ ВИПИВАЛА 15 ЧАРОК ГOPIЛКИ, ЩОБ ПОБОРОТИ РІДКІСНУ XВOPOБY

На веб-сайті школи говориться: «Ніяких екстремальних квітів/зачісок (рішення про те, що є екстремальним, залежить від директора)».

Місіс Лейн подзвонила в школу після того, як дочка розповів їй, що сталося. Представник школи запросив її обговорити проблему з волоссям, нову політику школи про носіння взуття в діловому стилі і ряд проблем, що виникли у Періс.

«Я купила їй каштанову фарбу для волосся, тому над нею знущалися. Я поговорила з співробітницею школи про це, а вона захихотіла і відповіла:» Ми знаємо, що рудий — її натуральний колір «. Для дитини, що переживає через свого кольору волосся, нічого смішного в ситуації, що склалася немає», — каже жінка.

 

Представники школи не стали коментувати подію, обмежившись заявою, що вони «прагнуть розвивати позитивні відносини з усіма батьками».

Джерело.

Related Post

facebook