fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
В Україні обвалилися ціни на помідори

Томат стрімко дешевшає по всій країні, але не в столиці, пише «Сегодня».

З початку тижня на найбільших оптових ринках України спостерігається різке зниження ціни на томати.

Так, на сьогоднішній день на оптових ринках ціна на помідори знизилася в 1,5 – 3 рази, в порівнянні з минулим тижнем, і коливається в діапазоні 2 – 17 грн/кг.

Найбільш помітне зниження ціни було зафіксовано на ринку “Неочікуваний” в Херсонській області – томат тут подешевшав більш ніж в три рази, його вже можна купити за 2 – 3 грн/кг.

На ринку “Шувар”, найбільшому оптовому ринку Західного регіону, помідори пропонуються за ціною 7 – 10 грн / кг, тобто ціни за тиждень тут впали майже в два рази.

Найдорожчий томат пропонують на торгових майданчиках ринку ” Столичний ” у Києві, де ціни поки не поспішають знижуватися і тримаються на рівні 12 – 17 грн/кг.

“Зниження ціни на томати на початку серпня – досить стандартна ситуація, оскільки саме в цей період на внутрішньому ринку спостерігається істотне збільшення пропозиції ґрунтових томатів.

Станом вже на другу половину липня, ціни на український томат були зафіксовані на рекордно високому рівні. Саме тому падіння ціни зараз настільки відчутний “, – відзначають аналітики.

Читайте також: ЯКІ ЩЕ КРАЇНИ ВІДКРИЮТЬ КОРДОНИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Related Post