fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Україна
Які ще країни відкриють кордони для українців

Одностороннє рішення про введення безвізового режиму для громадян України вже прийняли Коста-Ріка і Маврикій, пише «Сегодня».

Україна активно веде переговори щодо впровадження безвізових поїздок для своїх співгромадян з країнами Європи, Північної і Південної Америки, Азії і Перської затоки. Про це повідомляє “Главком” з посиланням на дані МЗС України.

Повідомляється, що процедура спрощення режиму поїздок стосується наступних країн: Вануату, Гренада, Колумбія, Кувейт, Південна Корея, Маршаллові острови, Мексика, Об’єднані Арабські Емірати, Самоа, Соломонові острови, Таїланд, Тринідад і Тобаго, Тувалу і Уругвай.

Безвізовий режим працює системно, ускладнень перетину кордону немає – МЗС України.

Як повідомляється, вже укладені двосторонні угоди про безвізові поїздки громадян з Сент-Кітс і Невіс та Албанії.

Одностороннє рішення про введення безвізового режиму для громадян України прийнято державами Коста-Ріка і Маврикій.

Читайте також: ЯКІ ЩЕ КРАЇНИ ВІДКРИЮТЬ КОРДОНИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Related Post

facebook