fbpx
Здоров'я
Вчені назвали найкращий вітамін від застуд і грипу

Вчені заявили: люди з недоліком цього вітаміну обов’язково повинні подбати про його поповнення в організмі.

Провідний спеціаліст проведеного недавно дослідження, професор Едріан Мартіно з Лондонського університету Королеви Марії, повідомив про те, що вітамін D допомагає не захворіти на грип та застуду.

Згідно з даними, представленим в дослідницькому звіті, регулярне вживання вітаміну D дозволяє до двох разів знизити ризик виникнення інфекцій.

Вчені констатували, що під впливом даного вітаміну в дихальних шляхах активуються речовини, що проявляють антивірусний і антимікробний ефект.

Читайте також: ЧОМУ У ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА СХРЕЩУВАТИ НОГИ КОЛИ СИДИШ

Особливо сильно це проявляється у людей, організм яких до того відчував дефіцит вітаміну D. За словами професора Мартіно, для захисту від застуд важливо вживати в їжу збагачені цим нутрієнтом продукти.

Кращі джерела вітаміну Д — продукти тваринного походження: риб’ячий жир, оселедець, сардини, тунець, курячі яйця, молоко і молочні продукти, субпродукти.

«У країнах з невисоким рівнем ультрафіолетового випромінювання необхідно додавати низькі дози вітаміну D в продукти харчування, щоб захистити населення від сезонних респіраторних інфекцій», — такою є думка авторів дослідження.

Джерело.

Related Post

facebook