fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Відомий лікар розповів матусям, наскільки нeбeзпeчний для дитини рентген

Відомий в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми “Школа доктора Комаровського”. Джерело

Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей.

Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей.

У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський відповів на питання про те, наскільки небезпечний для дитини рентген. Ось ці самі рентгенологічні обстеження.

Читайте також: Виплати при нapoдженні дитини: українців насмішили новими сумами

“Сучасні рентген-апарати дають вельми помірне опромінення, і ніякого реального ризику здоров’ю дитини немає. Принаймні, ви повинні розуміти, що, якщо ви змушені були зробити дитині 1-2 рентген знімки протягом року.

Більше того, якщо вам треба було 6 знімків поспіль зробити за півроку, все одно в цьому потенційно немає нічого небезпечного.

Я зовсім не заохочую вас постійно робити рентген знімки, більше того, якщо кожен пчих вашої дитини привід у вашого лікаря відправити вас на рентген, так може треба подумати не про шкідливість рентгену, а про шкідливість лікаря, і треба пошукати більш досвідченого фахівця.

Тим не менше звертаю увагу на те, що нас оточує радіація і звичайний політ на літаку протягом години – це приблизно та ж кількість радіації, що і один рентген знімок”, – розповів доктор Комаровський.

Related Post