fbpx
Breaking News
Скажу одразу: якщо шпинат і все, що з ним пов’язано – не ваша історія, то вам не сюди. Бо я продовжую з цим вітамінно-зелененьким інгредієнтом експерементувати і родині такі експромти до вподоби! Сьогодні – запашне пюре зі шпинатом і часником. Дуже смакує з відбивними чи котлетками.
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Світ
“Все, що говорять таблоїди – брехня”, – сестра Меган Маркл розповіла правду про герцогиню

Зведена сестра Меган Маркл Саманта, яка в ефірі ток-шоу Джеремі Вайна на BBC Radio 2 вибачилася перед герцогинею  за всі ті слова, які раніше про неї говорила, взялася за старе, і почала ображати мати Меган.

В одному з своїх останніх твітів, відповідаючи на питання про відносини Меган з матір’ю, Саманта заявила, що Дорія Регланд практично не займалася вихованням дочки, і всі обов’язки були покладені на їх спільного батька.

“Я рада, що ви любите людей, яких навіть не знаєте. Але все, що говорять таблоїди – брехня. Тато виховував її більшу частину свого життя майже поодинці.

Ніхто не знає, але наш батько виховував Меган без участі матері. Особливо з 12 років. І саме він дав їй усе, що у неї є. Наш тато – приголомшливий і успішний. А Меган – бреше”, – написала Саманта.

Читайте також: НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ВІК: У МЕРЕЖІ З’ЯВИВСЯ ОДИН З НАЙРІДКІСНІШИХ КАДРІВ ІЗ СОФІЄЮ РОТАРУ

Така правда сестри Меган збиває з пантелику. На всіх спільних фото Меган з матір’ю, ми бачимо любов матері і доньки. Що ж сталося насправді в сім’ї принцеси, залишається для нас загадкою.

Яким би не був батько Меган, мати в першу чергу ближче всіх до дочки. Можливо, були поважні причини, по яким мати не могла повноцінно займатися вихованням дитини.

Як би там не було, Меган зросла розумницею і красунею, а сімейні справи нехай залишаються особистою справою кожного.

Джерело.

Related Post