fbpx
Здоров'я
Які речі в домі викликають oнкoлoгiчнi зaxвopювaння

Останні наукові дослідження підтверджують: небезпечні канцерогени, такі як формальдегід, триклозан, нафталін, можуть стати причиною виникнення paкy.

Побутові товари з високою концентрацією цих небезпечних хімічних речовин продовжують наповнювати ринок, і ми несемо всі це в будинок.

  • Освіжувачі повітря, хімічні засоби для чищення

Вдихнувши на повні груди освіжувач повітря, можна заробити не тільки запалення верхніх дихальних шляхів. Сучасні освіжувачі містять летючі речовини, які провокують розвиток злоякісних клітин в організмі.

Постарайся рідше використовувати сильні хімічні засоби для чищення різних поверхонь — вони не тільки вбивають бруд, вони вбивають твоє здоров’я. На щастя, чистоту можна підтримувати за допомогою натуральних засобів.

  • Зубна паста і ополіскувачі для рота

Широко поширені речовини в складі зубних паст — триклозан і фторид. Це дуже небезпечні сполуки, які мають властивість накопичуватися в opганізмі.

Також небезпечними є яскраві барвники, які присутні в звичайній пасті з лишком. Пора переходити на оopганічну натуральну зубну пасту.

Читайте також: ЯКІ ПРОДУКТИ КРАЩЕ ЇСТИ НА ВЕЧЕРЮ

  • Посуд з тефлоновим покриттям

Сама по собі такий посуд безпечний. Тефлонові покриття дозволяють готувати їжу з мінімальною кількістю масла, їжа не підгорає.

Але як тільки на улюбленій сковорідці з’являється подряпина, вона стає небезпечною: при нагріванні пошкодженого тефлонового покриття виділяються небезпечні хімічні речовини, такі як перфтороктановой карбонова кислота, яким немає місця в їжі людини.

  • Бруднe, старе взуття

Коли заходиш в будинок, взуття найкраще відразу ж скласти в спеціальну шафку. Справа в тому, що разом з взуттям додому ми приносимо абсолютно непотрібні і шкідливі хімічні речовини — починаючи від свинцю і закінчуючи пестицидами.

  • Декоративні свічки

Гніт красивою свічки дуже часто містить свинець для збільшення твердості. Свинець викликає гopмoнaльний дисбаланс у людей різного віку, у дітей можуть виникнути проблеми з навчанням і порушенням уваги, якщо свинцю в будинку занадто багато.

Накопичений в тілі свинець сприяє розвитку paкoвих клітин.

Дезодеранти і антиперспіранти

Містять алюміній, фталати і триклозан антиперспіранти повинні зникнути з твого будинку. Особливо небезпечно користуватися такими засобами жінкам — доведено, що алюміній стає причиною виникнення paкy грудей.

  • Фіранка для душа

Набагато краще поставити в душі скляну панель. Коли у ванній кімнаті волого і жарко, пластикова фіранка починає виділяти в повітря небезпечні для здоров’я речовини.

  • Фарби та лаки

Використовуючи в будинку фарбу або лак, не забувай все добре провітрювати. Навіть звичайний лак для нігтів впливає на стан здоров’я, що вже говорити про будівельні фарбах і лаках.

Небезпечні хімічні речовини, — канцерогени — які присутні в цих звичних для нас речах, здатні впливати на ДНК нормальних клітин. Вони викликають незворотні зміни в генному матеріалі, саме тому людина і починає хворіти.

Щоб бути здоровими почніть з власного будинку і викинете все найшкідливіше.

Джерело.

Related Post

facebook