fbpx
Україна
Зима влаштує українцям серйозне випробування: синоптики попередили про плани стихії на початок тижня

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на найближчі кілька днів в Україні та розповів про те, що температура повітря на 29-30 січня трохи підвищиться. Джерело

Згідно прогнозу на більшій частині території України 29-30 січня очікуються часом невеликі опади, а 30 січня центральної та північної областях допускаються незначні опади у вигляді дощу і снігу.

В ніч на 29 січня на півночі і в східних областях України очікується -7…-13 морозу, 30 січня від -3 до +3 тепла, вдень 0…+6 тепла.

В цілому ж підвищення температури прогнозується практично по всій території нашої країни від 0 до -6 морозу.

Читайте також: Вчителі будуть проходити своє ЗНО

Народний синоптик Володимир Деркач висловив свій прогноз на наступний місяць в Україні і заявив, що лютий в Україні буде неоднозначним.

Синоптик розповів: “На початку лютого вночі очікуються невеликі морози, вдень буде плюсова температура, пройде сніг. У загалом в першій декаді місяця погода буде м’якою (від невеликих мінусів до плюсів) і малосніжною.

На відміну від другої десятиденки, в наприкінці якої очікуються рясні опади. Крім того, у другій декаді лютого в Україну повернуться морози, але не дуже сильні. А ось після 20 лютого можливо різке зниження температури. Опади будуть помірними”.

Related Post