fbpx

10 найшкідливіших поєднань продуктів

Багато хто знає, яка їжа є корисною, а яка ні. Однак далеко не всім відомо про корисні і шкідливих поєднаннях продуктів

Навіть найкорисніші продукти при поєднанні можуть завдати шкоди вашому здоров’ю, повідомляє «Сегодня».

  • Фрукти з будь-якою іншою їжею

Запам’ятайте: фрукти потрібно їсти окремо! Вся справа в тому, що вони швидко перетравлюються в шлунку. Однак якщо вживати фрукти з їжею або після їди, то вони можуть надовго затриматися в шлунку, що призводить до ферментації, здатної зашкодити стінки шлунково-кишкового тракту.

  • Крохмалисті вуглеводи і м’ясо

Хто не любить картоплю з м’ясом! Але ви повинні знати, що таке поєднання вкрай погано переносить наш opгaнiзм. А вся причина в тому, що крохмалисті продукти в шлунку ферментують, а білкові – гниють.

Таким чином, після такої їжі людина починає відчувати здуття аж до появи кольок. Кращим варіантом буде замінити картопля спаржею або іншими овочами.

  • Йогурт і фрукти

Більшість виробників йогурту додають в ці кисломолочні продукти фрукти. Так вони стають набагато смачніше. Але ви повинні знати, що бактерії, що входять до складу йогурту, можуть вступати в реакції з фруктозою, що призводить до появи токсичних речовин.

Так збільшується ймовірність розвитку простудних і алергічних захворювань.

  • Зелений чай з молоком

Поєднувати зелений чай з молоком небажано, оскільки молочні компоненти нівелюють корисні властивості зеленого чаю. Більш того, молочний білок може зробити зелений чай складним для засвоєння. Найкраще пити зелений чай з лимоном.

Читайте також: 4 ПРИЧИНИ, ЧОМУ МИ ВІДЧУВАЄМО ВТОМУ ПІСЛЯ ПРОБУДЖЕННЯ

  • Вино з десертом

Вино краще ніколи не закушувати тістечками, цукерками і фруктами. Вся справа в тому, що алкоголь збільшує вироблення інсуліну в opгaнiзмi.

Якщо в цей час вживати прості цукри, то вони будуть перетворюватися в жири. Найкраще вино вживати з продуктами, що володіють низьким глікемічним індексом, тим же сиром з цвіллю, як це роблять французи.

  • Кава і хліб

Розчинна (або заварний) кави з бутербродами – стандартний сніданок і перекус для багатьох офісних працівників. Насправді, шкоди від такого поєднання немає, але кава перешкоджає засвоєнню вітамінів групи В, які у великій кількості містяться в хлібі.

  • Сир з варенням або джемом

Сам по собі сир не дуже смачний, особливо нежирні його сорти. Щоб зробити його смачніше, багато хто воліє додати в нього варення або джем. Врахуйте, що після таких ласощів у вас, швидше за все, почнеться здуття і виникнуть неприємні відчуття в шлунку.

  • Мед і гарячі напої

Ніколи не додавайте мед в гарячий чай або будь-який інший напій, чия температура вище 40 градусів. При такій температурі мед втрачає всі свої корисні властивості.

Більш того, при нагріванні в меді утворюються токсичні речовини, тому його краще їсти завжди вприкуску.

  • Морозиво і газована вода

Це одне з найбільш шкідливих сполучень, які тільки можна придумати. На жаль, наші діти часто вживають ці продукти разом. При вживанні морозива і газованої води виникають сильне здуття і важкість у животі, які тривають годинами.

Щоб уникнути таких наслідків, лікарі радять після морозива пити звичайну воду, в крайньому випадку – чай ​​або кава, але не газовану воду.

  • Каша з цукром

Ви сильно здивуєтесь, але кашу краще їсти без цукру. Так, при додаванні цукру в кашу, ви різко збільшите рівень глюкози в крові. Крохмаль, що міститься в крупах, і без того перетворюється в прості цукри, а до того ж ви ще й заправляєте їх цукром.

А це вже ударна доза цукру, яка змусить вашу підшлункову неабияк потрудитися.

Читайте також: НАРОДНІ ПРИКМЕТИ І ХИТРОСТІ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВИЙТИ ЗАМІЖ

You cannot copy content of this page