fbpx
Суспільство
Народні прикмети і хитрості, які допоможуть вийти заміж

Щоб знайти кохання, потрібно завести особливу кішку, написати самій собі лист, вишити чарівну картину, вкрасти шпильку і поселити качечок-мандаринок біля фонтану, як пише «Сегодня».

Якщо вірити даним Держслужби статистики минулого року, на 1000 українських жінок припадає всього лише 856 чоловіків. При цьому ніхто не враховує, скільки серед них любителів випити, колишніх (і нинішніх) ув’язнених, тиранів і інших, з ким не особливо і хочеться будувати відносини.

Не дивно, що самотні дівчата все частіше вдаються до допомоги різноманітних ритуалів, які “точно-преточно допоможуть зустріти судженого”.

Ми зібрали найвідоміші і, як запевняють випробували їх дівчата, ефективні способи, а також запитали психологів, чому “друга половинка” іноді затримується в дорозі.

  • Тапочковий ритуал: взуття-талісман приведе до хати чоловіка

Цей спосіб вийти заміж допоміг багатьом жінкам. Купуйте чоловічі тапочки, обдумавши, яка людина буде їх носити. Три дня ходите з ними всюди, уявляючи, що ваш коханий вже поруч – в кафе, кіно, на роботі.

Можна потерти їх грошима, щоб вони залучили гідного чоловіка, або детально описати на листочку, хто вам потрібен, і вкласти всередину: так ви зарядіть їх на потрібного чоловіка. Не дозволяйте нікому їх чіпати!

Опівночі третього дня можна відкрити двері в квартиру, поставити тапки носками в квартиру і вимовити: “Суджений мій, ряджений, без звичок шкідливих, а з одними достоїнствами, з’явися!”. Після цього можна їх залишити на видному місці: дуже скоро для них знайдеться господар.

Читайте також: ДЕ І ЗА СКІЛЬКИ МОЖНА ЗНАЙТИ ЖИТЛО НА КУРОРТІ ЧОРНОГО МОРЯ

  • Триколірна кішка: принесе удачу, якщо приведе кошенят під вашим ліжком

Вважається, що разом з триколірної кішкою в будинок приходить щастя. Білий колір символізує чистоту, чорний протистоїть негативу і злу, а жовтий приносить достаток. Також вона може привести за собою чоловіка мрії! Але для цього її потрібно взяти кошеням, а якщо вона виросте і призведе кошенят під вашою ліжком – все, вважайте, чоловік уже є.

“Я завела кішку п’ять років тому. Коли вона нaрoдилa кошенят, я зневірилася – не знала, куди їх дівати! Написала в соцмережах, що віддам в добрі руки. І за одним кошеням приїхав хлопець, який став моїм чоловіком”, – розповіла нам киянка Ксенія .

  • Кому молитися: Богородиці пов’язують рушник, а Ксенії Петербурзькій залишають записки

Є святі, які допомагають знайти другу половинку. Про набуття чоловіка можна молитися святим Матрони Московської, Ксенії Петербурзької (можна прийти до неї на могилу на Смоленському кладовищі в Пітері і залишити записочку), Петру і Февронії. Попросити про сімейне щастя можна святого Миколая Мирлікійського. Також допомагають ікони “Невипивана чаша” і “Колір нев’янучий”.

У місті Самбір , недалеко від Львова, можна прикластися до мощей св. Валентина – захисника і покровителя всіх закоханих: його мощі вже більше 250 років зберігаються в одному з найстаріших храмів міста – церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

У Києві, на Подолі, в церкві Святого Миколи Притиска є ікона Божої Матері. Біля неї завжди пов’язано безліч рушників: вважається, що якщо пов’язати його поруч з образом, Богородиця прийде на допомогу і подарує сімейне щастя.

Жінки при храмі говорять, що тут часто моляться мами і бабусі, які просять за дочок і інших дорогих їм незаміжніх дівчат. Але щоб точно допомогло, вишити весільний рушник потрібно самостійно, за всіма правилами, в пості і молитві.

  • Квіти пpucтpacтi: витончені рукоділля на здійснення мрії

Щоб любoв прийшла в будинок, потрібно вишити (або намалювати) півонії – квіти пристрасті, і повісити в своїй спальні: цей спосіб, якщо вірити обговорень на форумах, дає практично 100% -ний результат.

Чим докладніше і конкретніше опишете життя – тим краще, а перераховуючи бажані якості обранця, враховуйте всі, з кольором шкіри включно. Цей лист потрібно послати самій собі – і чим екзотичніше і далі країна, звідки ви його відправите, тим краще і ефективніше. Одержаний лист сховайте разом з бiлизнoю.

  • На весіллі: потанцюйте з нареченим, дістанете шпильку нареченої та ігноруйте конкурси

На весіллі можна не тільки розважатися і заздрити нареченій, але і закласти фундамент для власного майбутнього подружнього життя. Найпопулярніший і одночасно складний спосіб (через велику кількість конкуренток) – зловити весільний букет.

Щоб не ризикувати з ловом і обійтися без травматизму, заздалегідь попросіть наречену приховати кілька квіточок з букета і просто подарувати їх вам.

Постарайтеся стати дружкою, особливо якщо весілля з вінчанням: цей ритуал значно підвищує шанси піти наступній до вінця. Потанцюйте з нареченим (ні, не потрібно його відбивати у нареченої).

А якщо ваш наряд на весіллі випадково обіллють вином або шампанським – зрадіє: це теж вірна прикмета швидкого заміжжя. Також вважається, що якщо підшити нареченій поділ сукні або взяти собі від її вбрання шпильку або шпильку, то теж дуже скоро притягатимете до себе заміжжя.

А ось що робити суворо заборонено: міряти весільну сукню до того, як наречена вийде в ньому заміж, сідати за кут стола і брати участь в застільних конкурсах.

Читайте також: ЯК ПОДОРОЖЧАЛО ЖИТТЯ З ЛИПНЯ МИНУЛОГО РОКУ

  • Місця сили: потримати за руку Проню Прокопівну і зарядитися на Дівич-горі

Популярне місце, що дарує любов, – пам’ятник Проні і Свирида з фільму “За двома зайцями” ( Київ ). Неясно, чому образ нещасної, обдуреною нареченої став покровителем самотніх жінок, але багато хто визнає, що саме після прохання до Проні знайшли любов: для цього потрібно потримати її за руку і попросити допомогти знайти кавалера.

Також можна поїхати до Дівич-горі (село Трипілля, Київщина ), де знаходилося святилище богині Діви. Тут можна зарядитися жіночої силою, щоб швидше знайти чоловіка.

You cannot copy content of this page