fbpx

14 порад тим, хто хоче розбагатіти

Багато хто хоче розбагатіти чудесним чином, не докладаючи ніяких зусиль. Однак для цього потрібно самоконтроль і постійна робота над собою. Ці поради допоможуть вам примножити свої статки.

1. Інвестуйте в себе як мінімум 10% свого доходу

Якщо ви не інвестуєте в свій бізнес, ви будете залишатися на місці. Якщо ви не вкладаєте в свої відносини, ви частіше будете вимагати щось від партнера, не даючи нічого взамін.

Не розвиваючи особисті та професійні навички, ви не зможете домогтися успіху.

Перш ніж взятися за якусь нову справу, потрібно вивчити всі подробиці і підводні камені. Це можна зробити як самостійно, так і за допомогою платних навчальних програм. Як правило, якщо людина платить за якусь лекцію або відвідування семінару, він уважніше слухає і вбирає інформацію.

Запишіться на корисні онлайн-курси. Купуйте книги. На щастя, сьогодні представлений багатий вибір великої літератури з різних тем.

Самовдосконалення стосується не тільки освіти і поліпшення навичок, а й таких основних потреб, як харчування. Замість того щоб витрачатися на фастфуд, купуйте здорову їжу. Іноді це виявляється дорожче, але воно того варте.

Читайте також: ЧОМУ ВАЖЛИВО ЧИТАТИ КНИГИ ВГОЛОС ДІТЯМ СТАРШОГО ВІКУ

2. Присвячуйте навчанню як мінімум 80% вільного часу

Більшість з нас є споживачами, ніж творцями. Деяким досить просто щомісяця отримувати зарплату від начальства, вони не прагнуть домогтися чогось більшого.

Поширене переконання і виправдання своєї бездіяльності – це відсутність часу. Його дійсно не вистачає, якщо витрачати його бездумно, наприклад на соцмережі або перегляд телешоу. Як ви зможете розбагатіти, не роблячи для цього зовсім нічого?

Вільний час краще присвячувати утворенню і самовдосконаленню. Це ключ до успішного майбутнього і досягненню цілей. Найуспішніші люди планети багато часу приділяють читанню. Вони ніколи не перестають вчитися.

3. Працюйте не заради грошей, а заради знань

Поки ви молоді, працюйте, щоб вчитися, а не щоб заробляти.

Присвячувати навчанню потрібно не тільки більшу частину вільного часу, але і робочі години. Завжди осягайте на роботі щось нове, розбирайтеся в нових завданнях, беріть участь в професійних заходах, заглиблюйтеся в вивчення своєї робочої області.

Людині потрібні зміни. Удосконалюючи свої професійні навички, ви відкриваєте перед собою безліч можливостей.

Не забувайте відпочивати, на час повністю відсторонюючись від роботи. Взявшись за справу, не відволікайтеся на щось інше. Іноді за кілька годин можна встигнути більше, ніж за тиждень роботи.

4. Вчіться не заради задоволення, а заради створення чогось цінного

У наше століття інформаційних технологій можна знайти величезну кількість навчальних ресурсів. Але вся ця корисна інформація пройде повз, якщо ви будете просто переглядати її, а не вивчати поглиблено і осмислено.

Для початку визначте, для чого і що ви повинні вивчати. Багато читають книги по саморозвитку просто для галочки або щоб додати в свій список прочитаного ще один бестселер.

Без розуміння важливості і бажання чогось досягти знання не принесуть вам користі. Ви просто нічого не засвоїте і лише витратите дорогоцінний час.

5. Інвестуйте як мінімум 10% доходу в те, що приносить прибуток

Як правило, коли людина починає заробляти більше, він починає більше витрачати. Багато хто отримує гроші і відразу щось купують.

Подумайте про джерела пасивного доходу . Вкладайте в те, що буде забезпечувати вам додатковий прибуток. Можливо, згодом це буде приносити навіть більше грошей, ніж основна робота.

6. Віддавайте більше, ніж отримуєте

Мова йде не про гроші. Багато хто хоче взяти від життя якомога більше, але не хочуть нічого віддавати натомість. Вони думають тільки про себе.

Підходьте до життя усвідомлено, думайте про інших і не зациклюйтеся на власну вигоду. Допомагайте людям добитися успіху і надихайте їх.

Тоді ви зрозумієте, що такий підхід приносить набагато більше задоволення і щастя. Ви будете по-іншому дивитися на світ і поліпшите взаємини з людьми.

7. Не бійтеся просити про допомогу

Віддавати більше не означає, що ви завжди повинні діяти самостійно. Час від часу всім нам потрібні допомога і професійну пораду.

Кожен в тій чи іншій мірі залежить від інших людей. Але щоб визнати цей факт, потрібні мудрість і смиренність. Сприймайте це не як слабкість, а як силу.

Отримуючи від кого-то допомога, щиро дякуйте цю людину. Зберігайте гарні відносини з людьми як в особистому, так і в робочій сферах.

8. Створюйте стратегічне партнерство, вигідне для обох сторін

Це ще більше допоможе досягти бажаних результатів. Але багато хто воліє змагатися, а не співпрацювати. Разом з кимось ви зможете створити щось більш грандіозне, ніж діючи поодинці.

У вас є знання в одній області, а інша людина володіє необхідними навичками в іншій сфері. Розробіть план проекту, в якому будуть задіяні навички обох сторін.

Разом ви будете доповнювати один одного. Адже не дарма кажуть, що одна голова добре, а дві – краще.

9. Подивіться своїм страхам в очі і примножте поточні цілі в 10 разів

Запишіть свої цілі і щодня реалізуйте їх. Ставте перед собою такі цілі, які спочатку здаються недосяжними. Щоб їх досягти, ви будете змушені змінити образ думок.

Ви будете формувати звички, які наблизять вас до бажаного. Ви станете більш усвідомлено підходити до всіх життєвих аспектів.

Такий підхід змусить вас встати і діяти: вчитися, займатися спортом, тренувати силу волі, оточувати себе надихаючими людьми.

Іншими словами, шукати шляхи досягнення мети . Навіть якщо це будуть досить божевільні ідеї, які не відмітайте їх відразу ж. Не бійтеся вийти за рамки і перевершити самого себе.

10. Вивчайте маркетинг

Якщо у вас є власна справа, маркетинг спростить вашу роботу. Клієнти не з’являться з нізвідки. Потрібно вміти привернути їхню увагу і утримати. Вивчайте основи психології та комунікації.

Причина, по якій багато хто не може домогтися успіху, – небажання присвятити час вивченню цієї науки. Важлива не тільки внутрішня складова того, що ви продаєте, а й правильна подача товару.

11. Зосередьтесь на бажаних результатах

Трата великих зусиль і безліч годин роботи не гарантують успіх. Іноді нам тільки здається, що ми зайняті дійсно потрібною справою.

Поставте перед собою мету і витрачайте на неї стільки часу, скільки буде потрібно. На досягнення однієї у вас може піти всього кілька годин, а на іншу ви витратите місяці.

Чи не відступайте, навіть якщо вам не вдається домогтися чогось з першого разу. Багато робили помилки на початку шляху і втрачали великі суми грошей. Але ті, хто домігся успіху, не здавалися. Працюйте на результат.

12. Не забувайте про зміну обстановки

Те, що вас оточує, впливає на результати вашої роботи. Виконувати один і той же в тій же самій обстановці стомлює. Якщо у вас є можливість, робіть різні завдання в різних місцях і присвячуйте один день якогось одного справі.

Пишете книгу або працюєте над статтею? Знайдіть тихе спокійне місце, де вам ніхто не перешкодить. Там ви зможете зробити більше, ніж задумали.

Призначте кілька зустрічей в кафе, щоб не відволікатися на інші справи. Можливо, такий підхід допоможе вам більше встигати.

Читайте також: ТОП-5 ТOКCИЧНИX ПОКУПОК З ДЕШЕВИХ МАГАЗИНІВ

13. Створіть власні визначення слів «добробут» і «успіх»

Адже ці поняття містять у собі не тільки гроші, хоча вони, безсумнівно, дуже важливі. Однак деякі багатії не відчувають щастя, тому що страждають інші сфери їхнього життя. Зрештою, гроші – це лише інструмент для досягнення наших бажань.

14. Будьте вірні своїм переконанням

Щоб домогтися в чомусь успіху, ви повинні чітко розуміти, для чого ви це робите. Люди купують не те, що ви продаєте, а то, як ви це продаєте.

Віра в те, що ви робите, допоможе вам заробити авторитет на ринку. Вас будуть впізнавати. Ви будете виділятися. Чи не озирайтеся на думку інших. Дотримуйтеся своїх принципів, тоді ви досягнете успіху.

Джерело.

You cannot copy content of this page