fbpx

17 років рабства: історія бранця-українця

Чоловік поїхав на заробітки, а опинився в неволі, пише «Сегодня».

Українець провів 17 років у рабстві в Азербайджані. Про це на своїй сторінці в соцмережі розповів замначальника Нацполіціі України В’ячеслав Аброськін.

За його словами, чоловік 1952 року народження народження з 1991 року їздив туди на заробітки.

“Орієнтовно в 1999 році він потрапив до роботодавця, який, використовуючи фізичне насильство, примусив його до рабської праці. 17 років чоловік провів у рабстві. За цей час бідолаху неодноразово” перепродували “для використання в якості працівника в домашньому господарстві.

Тільки в квітні 2016 на тваринницький фермі в Баку він був звільнений в ході. Знайшли в украй важкому стані: довгий час він не міг ні говорити, ні адекватно сприймати дійсність. Пройшов тривалий курс реабілітації і тепер відчуває себе задовільно “. – розповів Аброськін.

Через 13 років після зникнення, в 2012 році, рішенням українського суду чоловік був визнаний безвісно відсутнім і знятий з обліку за місцем реєстрації.

“У березні 2017 паспорт громадянина нашої країни для цієї людини був відновлений і зараз спільно з Посольством України в Азербайджані займаємося його поверненням на Батьківщину”, – зазначив Аброськін.

Читайте також: З’ЯВИЛИСЯ ДЕТАЛІ КАТАСТРОФИ УКРАЇНСЬКОГО ЛІТАКА В АФРИЦІ

You cannot copy content of this page